Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2022    >    

Francie 2022 - Ubytování Francie 2022

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Francie a dovolená Francie 2022 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2022. Zájezdy do Francie s ubytováním. Ubytování Francie 2022.

Francie podle termínu

Základní informace

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž, Francie v ?hvězdičkovém ubytování 5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 24. srpen až neděle 28. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 16 dní za aktuální cenu 4651,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Francie 2022 - Ubytování Francie 2022
5-Dňový Zájazd Do Disneylandu V Paríži
★★
 
 • 4 651 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - To Nejlepší Pro Děti od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 24. srpna do neděle 28. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 16 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 5555,- Kč.
Francie podle termínu
Paříž - To Nejlepší Pro Děti
★★
 • 5 973 Kč
 • 5 555 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Pro Náročné, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 24. srpen až neděle 28. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 16 dní za aktuální cenu 18190,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


  Informace

  Fakultativní služby:
  • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990,- Kč
  • 4 večeře 2.490,- Kč
  • výlet lodí po Seině 330,- Kč (cena na místě cca 15 EUR)
  • návštěva Montparnassu 390,- Kč (cena na místě cca 18 EUR)
  • vstupenka do kabaretu Moulin Rouge +1/2 lahve šampaňského 3.590,- Kč
  • vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin vč. sklenky šampaňského 1.890,- Kč Informace: Je nutné počítat s částkou na dopravu MHD. Změna programu vyhrazena. Cena nezahrnuje: - vstupy do památkových objektů - přepravu MHD

  Tipy pro správnou volbu

  - pokročilí cestovatelé ocení bohatý, náročný program

  Vybavení hotelu

  • Platinum

  Francie 2022 - Ubytování Francie 2022 - Paříž Pro Náročné
  Paříž Pro Náročné
  ★★
   
  • 18 190 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Provence v ?hvězdičkovém ubytování Levandulová Provence a St. Tropez od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 24. srpna do neděle 28. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 16 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 6490,- Kč.


  Program

  1. den: Odjezd z ČR v podvečerních hodinách
  2. den: Plavba na pohádkový ostrov Ile de Porquerolles. Individuální volno ke koupání. Večer odjezd na ubytování
  3. den: po snídani odjezd do městečka Grasse, návštěva místní parfumerie Galimard, kde si prohlédnete laboratoře a budete mít možnost vyrobit si svůj vlastní parfém. Dále návštěva levandulových polí. V podvečer odjezd na ubytování.
  4. den: snídaně, odjezd do typického provensálského městečka Grimaud (ruiny středověkého hradu, výhled na záliv St. Tropez). Přejezd do městečka Port Grimaud přezdívaného francouzské Benátky, možnost koupání, volný program. V podvečerních hodinách plavba lodí z Port Grimaud do St. Tropez (krátká procházka po stopách natáčení filmu o četníkovi: přístav, citadela, četnická stanice). Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
  5. den: návrat v odpoledních hodinách do ČR.

  Cena zahrnuje

  • Autobusovou dopravu
  • Ubytování se snídaní
  • Služby průvodce

  Cena nezahrnuje

  • Návštěvu parfumerie Galimard a výroba vlastního parfému 45 euro
  • Plavbu na ostrov Ile de Porquerolles 23 euro
  • Plavbu z Port Grimaud do St. Tropez 12 euro
  • Pobytovou taxu 6 eura
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj
  • Cestovní pojištění

  Nástup / Výstup

  PRAHA – 13:00 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
  BEROUN – 14:00 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
  PLZEŇ – 14:45 ZASTÁVKA MHD OC ČERNICE
  ROZVADOV – 15:45 SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL
  ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ.
  Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků na 32 osob, pokud ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu není uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dnů před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

  Francie 2022 - Ubytování Francie 2022 - Levandulová Provence a St. Tropez
  Levandulová Provence a St. Tropez
  ★★
   
  • 6 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Montreuil, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 25. srpen až neděle 28. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 17 dní za aktuální cenu 23490,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie 2022 - Ubytování Francie 2022 - Ibis Porte De Montreuil
  Ibis Porte De Montreuil
  ★★★
  • 25 258 Kč
  • 23 490 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž, B&B PARIS Porte des Lilas, v místě B&B PARIS Porte des Lilas v 2hvězdičkovém ubytování B&B Paris Porte Des Lilas od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 25. srpna do neděle 28. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 25440,- Kč.


  Popis destinace a hotelu

  Každé ráno podává BB Hotel Porte des Lilas snídani. V pěší vzdálenosti od hotelu najdete řadu restaurací a přímo na místě jsou k dispozici prodejní automaty na rychlé občerstvení. Recepce je otevřená nepřetržitě. Ve všech prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi a nechybí ani soukromé parkoviště. Hotel je vzdálený pouhých 1,7 km od parku Buttes Chaumont a 2 km od hřbitova Père-Lachaise. Autobusem č. 170 lze od hotelu za 15 minut dojet ke stadionu Stade de France. Letiště Charlese de Gaulla je vzdálené 28 km.

  Program zájezdu

  První den - Letecká přeprava, přeprava do hotelu, individuální program. Paříž - Individuální program dle Vašich preferencí a zájmů. Poslední den - Individuální program, přeprava na letiště, letecká přeprava domů.


  Francie podle termínu - B&B Paris Porte Des Lilas
  B&B Paris Porte Des Lilas
  ★★
  • 27 064 Kč
  • 25 440 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Orleans, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 25. srpen až neděle 28. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 17 dní za aktuální cenu 23290,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Na základě 35 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ibis Porte De Orleans 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Francie podle termínu - Ibis Porte De Orleans
  Ibis Porte De OrleansDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 25 043 Kč
  • 23 290 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (35 hodnocení)

  Základní informace

  Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž, B&B PARIS Porte des Lilas, v místě B&B PARIS Porte des Lilas v 2hvězdičkovém ubytování B&B Paris Porte Des Lilas od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 25. srpna do neděle 28. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 24690,- Kč.


  Popis destinace a hotelu

  Každé ráno podává BB Hotel Porte des Lilas snídani. V pěší vzdálenosti od hotelu najdete řadu restaurací a přímo na místě jsou k dispozici prodejní automaty na rychlé občerstvení. Recepce je otevřená nepřetržitě. Ve všech prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi a nechybí ani soukromé parkoviště. Hotel je vzdálený pouhých 1,7 km od parku Buttes Chaumont a 2 km od hřbitova Père-Lachaise. Autobusem č. 170 lze od hotelu za 15 minut dojet ke stadionu Stade de France. Letiště Charlese de Gaulla je vzdálené 28 km.

  Program zájezdu

  První den - Letecká přeprava, přeprava do hotelu, individuální program. Paříž - Individuální program dle Vašich preferencí a zájmů. Poslední den - Individuální program, přeprava na letiště, letecká přeprava domů.


  Francie podle termínu - B&B Paris Porte Des Lilas
  B&B Paris Porte Des Lilas
  ★★
  • 26 266 Kč
  • 24 690 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Italie, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 25. srpen až neděle 28. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 17 dní za aktuální cenu 23090,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Na základě 11 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ibis Porte De Italie 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Francie podle termínu - Ibis Porte De Italie
  Ibis Porte De ItalieDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 24 828 Kč
  • 23 090 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (11 hodnocení)
  Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Italie od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 25. srpna do neděle 28. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 23942,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Ibis Porte De Italie je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 11 cestovatelů).
  Ibis Porte De Italie
  Ibis Porte De ItalieDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 25 744 Kč
  • 23 942 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (11 hodnocení)

  Zobrazeno 41-50 z 417 nalezených

  Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rakousko 2022, dovolenou Řecko 2022, dovolenou Seychely 2022/2023 nebo například dovolenou Slovensko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Slovinsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal