Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Francie a dovolená Francie 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Francie s ubytováním. Ubytování Francie 2021.

1Francie.cz    >    

Francie 2021 - Ubytování Francie 2021

Vyhledávání zájezdů

Francie podle termínu

Shangri-La Paris
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až pondělí 8. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 42390,- Kč.
  • Fitness
  • Bar
 
Shangri-La Paris
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až středa 10. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 75490,- Kč.
  • Fitness
  • Bar
 
Rezidence Pra Sainte Marie
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Risoul / Vars v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Pra Sainte Marie, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 12680,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Myrtilles
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Risoul / Vars v 2hvězdičkovém ubytování Rezidence Myrtilles, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13080,- Kč.
  • Domácí zvířata povolena
 
Rezidence Goleon Val Ecrins
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Les Deux Alpes v hvězdičkovém ubytování Rezidence Goleon Val Ecrins, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 14490,- Kč.
 
Rezidence Cime
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Val Thorens v hvězdičkovém ubytování Rezidence Cime, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5290,- Kč.
 
Rez. L´ecrin D´huez
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Alpe d´Huez v hvězdičkovém ubytování Rez. L´ecrin D´huez, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10150,- Kč.
 
Residence Village Montana
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Val Thorens v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Village Montana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, v aktuální ceně 24660,- Kč.
 
Residence Maeva Bellecôte
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě La Plagne (Paradiski) v hvězdičkovém ubytování Residence Maeva Bellecôte, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až neděle 14. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 12640,- Kč.
 
Residence Les Fermes De Saint Sorlin
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Les Sybelles v 3hvězdičkovém ubytování Residence Les Fermes De Saint Sorlin, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7750,- Kč.
 

Zobrazeno 41-50 z 7635 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal