✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Francie 2022 - Zájezdy Francie 2022

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Francie a dovolená Francie 2022 levně. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2022. Zájezdy do Francie s ubytováním. Zájezdy Francie 2022.

Francie podle termínu

Ibis Porte De Orleans
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 326 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (35 hodnocení)
Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Orleans, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 16. únor až neděle 20. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 13326,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Na základě 35 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ibis Porte De Orleans je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ibis Porte De Italie
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 11 790 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Italie od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 16. února do neděle 20. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11790,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 11 cestovatelů).
Ibis Porte De Italie
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 12 926 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Italie, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 16. únor až neděle 20. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 12926,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Na základě 11 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ibis Porte De Italie je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ibis Paris 17 Clichy
★★★
 
 • 14 070 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Paris 17 Clichy od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 16. února do neděle 20. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 14070,- Kč.
Ibis Paris 17 Clichy
★★★
 
 • 12 790 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Paris 17 Clichy, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 16. únor až neděle 20. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 12790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
B&B Paris Porte Des Lilas
★★
 
 • 12 390 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v 2hvězdičkovém ubytování B&B Paris Porte Des Lilas od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 16. února do neděle 20. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 12390,- Kč.
B&B Paris Porte Des Lilas
★★
 
 • 13 390 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování B&B Paris Porte Des Lilas, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 16. únor až neděle 20. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 13390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Le Vernet
★★★
 
 • 17 390 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Le Vernet od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 18. února do neděle 20. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 25 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 17390,- Kč.
Le Lavoisier
★★★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 10 120 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Celkova dovolena byla dobra. Doprava, ubytovani i lokalita hotelu OK

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Lavoisier, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 18. únor až neděle 20. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 25 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 10120,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Charlemagne
★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 8 780 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (72 hodnocení)

Nejnovější recenze: Od CK Invia jsem měla zajištěnou dopravu a ubytování, vše bylo dle mých představ. Doporučuji.

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Charlemagne od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 18. února do neděle 20. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 25 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 8780,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 72 cestovatelů).

Zobrazeno 51-60 z 1186 nalezených

Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Řecko 2022, dovolenou Slovensko 2022, dovolenou Slovinsko 2022/2023 nebo například dovolenou Spojené arabské emiráty 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Srí Lanka.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.