Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2022    >    

Alsasko Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alsasko 2022 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Alsasko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Alsasko Dovolená 2022

Základní informace

Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Alsasko v ?hvězdičkovém ubytování Za vinaři do Francie, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 14. září až pondělí 19. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 37 dní za aktuální cenu 9950,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


2. - 2. den

:

ROUTE DU VIN (CESTA VÍNA) hvězdiček zastávky na této atraktivní cestě. OBERNAI – zajímavá zvonice. DAMBACH-LA-VILLE – středověké městečko, hrázděné domy. RIBEAUVILLÉ – klikaté uličky lemují domy řemeslníků a vinařů, vycházka vinicemi na zříceninu hradu. RIQUEWIHR – nejkrásnější obec na vinné cestě a také jedno z nejnavštěvovanějších měst ve Francii. Pokladnice středověkých a renesančních domů. COLMAR – nejzachovalejší město v Alsasku, zajímavá je čtvrť Malé Benátky, hrázděné domy. EGUISHEIM – pozoruhodné městečko s hradbami. Kouzelné středověké městečko, ochutnávka alsaských vín a také alsaského sýra münster.

3. - 3. den

:

BESANCON – katedrála St. Jean s výjimečným orlojem. BEAUNE – překrásné historické městečko ve vinné oblasti Burgundska, návštěva středověké nemocnice, v programu je rovněž degustace pěti nejznámějších burgundských vín. COTE D´OR (BURGUNDSKÁ CESTA VINIC) - cesta po A 74 vinicemi nejlepšího hroznového vína. DIJON – centrum vyniká nádhernou architekturou, palác Burgundských vévodů, katedrála Notre Dame a kostel St. Michel. CHABLIS – proslulá vinařská vesnice.

4. - 4. den

:

AUXERRE – středověké město, slavná katedrála sv. Štěpána. SENS – jedna z nejstarších katedrál sv. Štěpána. TROYES – katedrála, kostely, basilika sv. Urbana, hrázděné domy. VINICE KRAJE CHAMPAGNE – průjezd vinicemi. THIERRY – zámek, kde pobýval spisovatel Beaumarchais (Lazebník sevillský, Figarova svatba).

5. - 5. den

:

REMEŠ – slavná katedrála Notre-Dame, ve které byli po staletí korunováni francouzští králové, basilika St. Rémi a samozřejmě šampaňské – návštěva jednoho ze sklepů. EPERNAY – vinařské středisko, možnost degustace. CHALONS EN CHAMPAGNE – bohatá minulost města, hrázděné domy se zrcadlí ve vodní hladině kanálů. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun přes Německo.

6. - 6. den

:

Návrat v dopoledních hodinách.

Slevy:


- Děti do 15 let
- Dětská sleva
- Rodinná sleva
- Seniorská
- Skupinová (nad 6 osob)
- Sleva pro stálé klienty
- 100,- Kč Sleva za včasný nákup
- Váleční veteráni a vojáci
Alsasko Dovolená 2022
Za vinaři do Francie
★★
 
  • 9 950 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Francii na podzim 2022 v lokalitě Alsasko v ?hvězdičkovém ubytování Francie - Alsasko (Cykloturistika) 2022 od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 16. září do středy 21. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 39 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, sportovní, cyklistické levně, v aktuální online ceně 9500,- Kč.


Program

1.den - Odjezd z Prahy v cca 5.30 hod. Vyložení kol v ROTHENBURGU, nádherném městě se středověkým jádrem tvořeným hrázděnými domy, klikatými uličkami a pěknými náměstíčky. Cykloturistika populární cyklostezkou po proudu řeky TAUBER vedoucí ospalými historickými městečky s podmanivou atmosférou (cca 40 km). Ubytování u Karlsruhe.

2.den - Přejezd autokarem do francouzského Alsaska. Výlet na kole po tzv. ROUTE DE VIN (Cestě vína) mezi vinohrady a přes malebná vinařská střediska RIBEAUVILLE, RIQUEWIHR a KAYSERSBERG (možnost ochutnávky vín) s hrázděnými domy a romantickými uličkami až na ubytování do starobylého COLMARU - metropole oblasti s pitoreskní čtvrtí Petit Venice (malé Benátky) s vodními kanály lemovanými kavárničkami. Celkem cca 50 km.

3.den - Vyložení kol u nejvyšší hory pohoří Vogézy - GRAND BALLON (1 424 m). Možnost nenáročného pěšího výstupu na vrchol. Sjezd na kolech do údolí Rýna s krásnými výhledy. Cyklovýlet přes vinice a příjemné vesničky lákající k odpočinku. Možnost degustace vína v okouzlujícím městečku ÉGUISHEIM, případně i jinde na trase. Individuální příjezd na ubytování. Celkem cca 65 km (z toho cca 17 km z kopce).

4.den - Výjezd autobusem do sedla COL DE LA SCHLUCHT (1 135 m). Vyhlídková jízda na kolech po tzv. ROUTE DES CRETES -Cestě hřebenů vedoucí srdcem NP BALLONS DES VOSGES (fakultativně výstup na Hoheneck - místo působivého panoramatického rozhledu) zakončená sjezdem do údolí VALLÉE DU MUNSTER proslaveného produkcí stejnojmenného vyhlášeného sýru (fakultativně exkurze spojená s ochutnávkou a nákupem). Individuální návrat na ubytování. Celkem cca 65 km.

5.den - Cykloetapa krajem alsaského vína ze Selestatu přes město OBERNAI až do samotného STRASBOURGU křižovatky Evropy, jehož historické jádro v čele s katedrálou Notre Dame je zapsané na seznamu UNESCO (Ponts Couverts, Petite France, Evropský parlament, možnost projížďka na lodičkách centrem města). Celkem cca 65 km (etapu lze zahájit až v Obernai = zkrácení trasy na cca 35 km). Noční přejezd.

6.den - Příjezd do Prahy v cca 5 hod.

Ubytování

4x ubytování v hotelu (2 lůžkové klimatizované pokoje s TV a vlastním sociálním zařízením).

Možnost příplatku jednolůžkového pokoje = 3 000 Kč.

Stravování

4x snídaně

Doprava

Doprava zajištěna klimatizovaným dálkovým autobusem s WC. Kola budou bezpečně přepraveny nejmodernějším cyklovlekem v ČR.

Odjezd v cca 05:30h PRAHA, dále možný nástup BEROUN, PLZEŇ. Návrat do Prahy v cca 5h.

CK si vyhrazuje právo v nezbytném rozsahu změnit program, trasu a další sjednané služby v závislosti na objektivních podmínkách (dopravní problémy, počasí, onemocnění, nečekané znepřístupnění památek, bezpečnost účastníků atp.). Změna pořadí programu se nepovažuje za změnu programu.


Alsasko Dovolená 2022
Francie - Alsasko (Cykloturistika) 2022
★★
 
  • 9 500 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Alsasko, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Schwarzwald a Alsasko, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 26. říjen až neděle 30. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 79 dní za aktuální cenu 7990,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Alsasko Dovolená 2022 - Schwarzwald a Alsasko
Schwarzwald a Alsasko
★★
 
  • 7 990 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Francii v zimě 2022 v lokalitě Alsasko, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Alsaská zimní pohádka o víně od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. prosince do neděle 11. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 123 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 6590,- Kč.


Alsasko Dovolená 2022 - Alsaská zimní pohádka o víně
Alsaská zimní pohádka o víně
★★
 
  • 6 590 Kč

Detail


Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Dovolenou Alsasko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Portugalsko 2022, dovolenou Rakousko 2022, dovolenou Řecko 2022/2023 nebo například dovolenou Slovensko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Slovinsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Alsasko nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal