✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Alsasko 2021 / 2022 - Francie 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alsasko 2021 / 2022 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Alsasko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Ads

Dovolená Alsasko 2021 / 2022

Schwarzwald a Alsasko
★★
 
  • 7 590 Kč

Detail

Dovolená Francie na podzim 2021 v lokalitě Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Schwarzwald a Alsasko, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 27. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 30 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 7590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Advent v Alsasku - zimní pohádka nejen o víně a středověký t
 
  • 5 990 Kč

Detail

Dovolená Alsasko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Advent v Alsasku - zimní pohádka nejen o víně a středověký t s délkou 3 dní, v termínu 10. prosinec 2021 až 12. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 5990 Kč.
Alsaská zimní pohádka o víně
★★
 
  • 5 990 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Alsaská zimní pohádka o víně, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 75 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 5990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ads

Dovolenou Alsasko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maroko 2021, dovolenou Mauricius 2021, dovolenou Německo 2021/2022 nebo například dovolenou Omán 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Polsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Alsasko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Alsasko nebo sekci dovolená s dětmi.