✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Alsasko 2022 - Francie 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Alsasko 2022 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Alsasko. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Dovolená Alsasko 2022

Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul,
★★
 • 7 974 Kč
 • 6 937 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Alsasko v ?hvězdičkovém ubytování Alsasko, Burgunsko, Lotrinsko, Lotrinsko, Metz, Nancy, Toul,, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 28. červenec až pondělí 1. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 184 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 13 %, aktuálně v ceně 6937,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Alsaská pohádka o víně
  ★★
   
  • 7 590 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Alsaská pohádka o víně od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. září do pondělí 5. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 219 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 7590,- Kč.
  Za vinaři do Francie
  ★★
   
  • 9 950 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Alsasko v ?hvězdičkovém ubytování Za vinaři do Francie, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 14. září až pondělí 19. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 232 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 9950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie - Alsasko (Cykloturistika) 2022
  ★★
   
  • 9 500 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Alsasko v ?hvězdičkovém ubytování Francie - Alsasko (Cykloturistika) 2022 od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 16. září do středa 21. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 234 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, cyklistické levně, v aktuální online ceně 9500,- Kč.
  Francie - Alsasko (Cykoturistika) - 2022!
  ★★
   
  • 9 500 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Alsasko v ?hvězdičkovém ubytování Francie - Alsasko (Cykoturistika) - 2022!, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 16. září až středa 21. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 234 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, cyklistické levně, aktuálně v ceně 9500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Schwarzwald a Alsasko
  ★★
   
  • 7 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Schwarzwald a Alsasko od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 26. října do neděle 30. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 274 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 7990,- Kč.
  Alsaská zimní pohádka o víně
  ★★
   
  • 6 590 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Alsaská zimní pohádka o víně, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 9. prosinec až neděle 11. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 318 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 6590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.

  Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

  Dovolenou Alsasko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maroko 2022, dovolenou Mauricius 2022, dovolenou Německo 2022/2023 nebo například dovolenou Omán 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Polsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Alsasko nebo sekci dovolená s dětmi.