Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii autobusem za nejlepší ceny online. ☀️ Last Minute dovolená ve Francii autokarem. Levné autobusové zájezdy do Francie. Francie 2020 / 2021.

1Francie.cz    >    

Francie autobusem - Francie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Francie autobusem podle termínu

Za sluncem a vůněmi francouzské Provence
Dovolená Provence levně, s neznámým počtem hvězdiček. Za sluncem a vůněmi francouzské Provence s délkou 6 dní, v termínu 27. říjen 2020 až 1. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 8990 Kč.
 
Za sluncem a vůněmi francouzské Provence
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Provence v hvězdičkovém ubytování Za sluncem a vůněmi francouzské Provence, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 8990,- Kč.
 
BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 2950,- Kč.
 
Francie - Paříž - pohádka na Seině
Dovolená Paříž levně, s neznámým počtem hvězdiček. Francie - Paříž - pohádka na Seině s délkou 5 dní, v termínu 28. říjen 2020 až 1. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 5390 Kč.
 
Paříž s návštěvou zámku Fontainebleau a zastávkou v Remeši
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Paříž s návštěvou zámku Fontainebleau a zastávkou v Remeši, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1589,- Kč.
 
Paříž se zastávkou ve Versailles a Fontainebleau
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Paříž se zastávkou ve Versailles a Fontainebleau, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1589,- Kč.
 
Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž a m
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž a m, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1489,- Kč.
 
Disneyland a kousek Paříže k tomu
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2.5hvězdičkovém ubytování Disneyland a kousek Paříže k tomu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 2220,- Kč.
 
Paříž - úvod do poznávání
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2.5hvězdičkovém ubytování Paříž - úvod do poznávání, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 2220,- Kč.
 
Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Alsasko v 3hvězdičkovém ubytování Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 198 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal