Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Dovolená Francie autobusem - Francie 2023

Dovolené ve Francii autobusem za nejlepší ceny online. All Inclusive dovolená Francie autobusem. First Minute a Last Minute pobyty ve Francii. Francie 2023.

Dovolená Francie autobusem

Základní informace

Dovolená Francie na jaře 2023 v letovisku Paříž, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 29. březen až neděle 2. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 5 dní za aktuální cenu 4030,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 9 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Dovolená Francie autobusem - Francie 2023
Paříž a Versailles
★★
 • 4 429 Kč
 • 4 030 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii na jaře 2023 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Velikonoční Paříž s návštěvou Versailles od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 6. dubna do pondělí 10. dubna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 13 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 7290,- Kč.
  Dovolená Francie autobusem
  Velikonoční Paříž s návštěvou Versailles
  ★★
   
  • 7 290 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2023 v letovisku Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž s možností návštěvy Disneylandu, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 6. duben až neděle 9. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 13 dní za aktuální cenu 4890,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Dovolená Francie autobusem - Francie 2023 - Paříž s možností návštěvy Disneylandu
  Paříž s možností návštěvy Disneylandu
  ★★
   
  • 4 890 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii na jaře 2023 v lokalitě Provence, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Historická Provence od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 12. dubna do neděle 16. dubna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 19 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 8490,- Kč.
  Dovolená Francie autobusem - Francie 2023 - Historická Provence
  Historická Provence
  ★★
   
  • 8 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2023 v letovisku Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Okouzlující Paříž, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 13. duben až pondělí 17. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 20 dní za aktuální cenu 6590,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Dovolená Francie autobusem - Francie 2023 - Okouzlující Paříž
  Okouzlující Paříž
  ★★
   
  • 6 590 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii na jaře 2023 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Májová Paříž od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 28. dubna do pondělí 1. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 35 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 4590,- Kč.
  Dovolená Francie autobusem - Májová Paříž
  Májová Paříž
  ★★
   
  • 4 590 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2023 v letovisku Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Nenáročný víkend v Paříži, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 28. duben až pondělí 1. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 35 dní za aktuální cenu 5890,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Dovolená Francie autobusem - Nenáročný víkend v Paříži
  Nenáročný víkend v Paříži
  ★★
  • 5 949 Kč
  • 5 890 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii na jaře 2023 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Šarmantní Paříž, Versailles od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 4. května do pondělí 8. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 41 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 7750,- Kč.
  Dovolená Francie autobusem - Šarmantní Paříž, Versailles
  Šarmantní Paříž, Versailles
  ★★
  • 7 990 Kč
  • 7 750 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2023 v letovisku Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž od A po Z, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 4. květen až pondělí 8. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 41 dní za aktuální cenu 7790,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Dovolená Francie autobusem - Paříž od A po Z
  Paříž od A po Z
  ★★
  • 7 869 Kč
  • 7 790 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii na jaře 2023 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Na skok do Paříže od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 4. května do pondělí 8. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 41 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 7350,- Kč.
  Na skok do Paříže
  Na skok do Paříže
  ★★
  • 7 500 Kč
  • 7 350 Kč
 • - 2 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 167 nalezených

  Dovolenou Francie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2023, dovolenou Švýcarsko 2023, dovolenou Thajsko 2023/2024 nebo například dovolenou Tunisko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Turecko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.