✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Azurové pobřeží 2022 - Francie 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Azurové pobřeží 2022 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Azurové pobřeží. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Dovolená Azurové pobřeží 2022

Lei Suve (Gri175)
★★
 • 15 049 Kč
 • 13 544 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Lei Suve (Gri175), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. únor až sobota 5. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 32 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 13544,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Villa Vivendi (Ven100)
  ★★
   
  • 5 484 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Villa Vivendi (Ven100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. února do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 32 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5484,- Kč.
  L'Oasis
  ★★
  • 4 950 Kč
  • 4 455 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování L'Oasis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 39 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 4455,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Villa Vivendi (Ven100)
  ★★
   
  • 5 484 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Villa Vivendi (Ven100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. března do sobota 12. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 39 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5484,- Kč.
  Golden Gates
  ★★
  • 12 395 Kč
  • 11 403 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Golden Gates, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 46 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 11403,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Le Tivoli
  ★★
  • 8 319 Kč
  • 7 737 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Le Tivoli od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. března do sobota 19. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 46 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 7737,- Kč.
  Le Roc
  ★★
  • 26 358 Kč
  • 25 040 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Le Roc, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 46 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 25040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Palais Rameau
  ★★
  • 8 827 Kč
  • 8 386 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Palais Rameau od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. března do sobota 19. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 46 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 8386,- Kč.
  Caliopa
  ★★
   
  • 46 678 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Caliopa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 12. březen až sobota 19. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 46 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 46678,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Vieux Nice
  ★★
  • 8 493 Kč
  • 8 068 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Vieux Nice od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 67 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 8068,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 254 nalezených

  Dovolenou Azurové pobřeží 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Vietnam 2022, dovolenou Zanzibar 2022, dovolenou Albánie 2022/2023 nebo například dovolenou Bali 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Bulharsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Azurové pobřeží nebo sekci dovolená s dětmi.