Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bordeaux 2021/2022 levně. ☀️ Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Bordeaux. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

1Francie.cz    >    

Dovolená Bordeaux - Bordeaux 2021/2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bordeaux a Last Minute zájezdy

Bordeaux a Akvitánie letecky
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bordeaux v ?hvězdičkovém ubytování Bordeaux a Akvitánie letecky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až sobota 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 26990,- CZK.
 
Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bordeaux v ?hvězdičkovém ubytování Zámky na Loiře II a pobřeží Atlantického oceánu, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 17. červenec až neděle 24. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 453 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 11990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Bordeaux podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal