Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Francie Dovolená 2023

Aktuální nabídka dovolené ve Francii 2023. Zájezdy s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Francie. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Francie Dovolená 2023

Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Orleans, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 1. červen až neděle 4. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem pozítří za aktuální cenu 16190,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, eurovíkendy levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Na základě 37 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Ibis Porte De Orleans 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Francie Dovolená 2023
Ibis Porte De Orleans
★★★
👍👍👍👍👍
 • 16 354 Kč
 • 16 190 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (37 hodnocení)
  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Nenáročný víkend v Paříži od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 1. června do neděle 4. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 20 %, v aktuální online ceně 3990,- Kč.
  Francie Dovolená 2023
  Nenáročný víkend v Paříži
  ★★
  • 4 988 Kč
  • 3 990 Kč
 • - 20 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Languedoc - Roussillon v ?hvězdičkovém ubytování Rezidence Alizea Beach, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. červen až sobota 17. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 15162,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie Dovolená 2023 - Rezidence Alizea Beach
  Rezidence Alizea Beach
  ★★
   
  • 15 162 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Languedoc - Roussillon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vilky Nakâra od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. června do soboty 17. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 12460,- Kč.
  Francie Dovolená 2023 - Vilky Nakâra
  Vilky Nakâra
  ★★★★
   
  • 12 460 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Residence I Ile D Or, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. červen až sobota 10. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny za aktuální cenu 3991,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 35 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie Dovolená 2023 - Residence I Ile D Or
  Residence I Ile D Or
  ★★★
  • 6 140 Kč
  • 3 991 Kč
 • - 35 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Residence I Ile D Or od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. června do soboty 17. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 7982,- Kč.
  Francie Dovolená 2023 - Residence I Ile D Or
  Residence I Ile D Or
  ★★★
   
  • 7 982 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Na skok do Paříže, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 7. červen až neděle 11. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 8 dní za aktuální cenu 4690,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 22 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie Dovolená 2023 - Na skok do Paříže
  Na skok do Paříže
  ★★
  • 6 013 Kč
  • 4 690 Kč
 • - 22 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Nenáročný víkend v Paříži od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 8. června do neděle 11. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 13 %, v aktuální online ceně 3990,- Kč.
  Francie Dovolená 2023 - Nenáročný víkend v Paříži
  Nenáročný víkend v Paříži
  ★★
  • 4 586 Kč
  • 3 990 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Korsika, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Romantická Korsika, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 9. červen až neděle 18. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 10 dní za aktuální cenu 13990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 13 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie Dovolená 2023 - Romantická Korsika
  Romantická Korsika
  ★★
  • 16 080 Kč
  • 13 990 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercure Paris Gare Montparnasse od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. června do neděle 11. června s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy, v aktuální online ceně 20140,- Kč.
  Mercure Paris Gare Montparnasse
  Mercure Paris Gare Montparnasse
  ★★★★
   
  • 20 140 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 707 nalezených

  Dovolenou Francie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kostarika 2023, dovolenou Kuba 2023, dovolenou Kypr 2023/2024 nebo například dovolenou Maďarsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.