✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Bretaň 2022 - Francie 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bretaň 2022 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Bretaň. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Dovolená Bretaň 2022

Rezidence Village Du Port (Quiberon)
★★
 • 4 262 Kč
 • 4 134 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Bretaň v 2hvězdičkovém ubytování Rezidence Village Du Port (Quiberon), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. duben až sobota 23. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 81 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, aktuálně v ceně 4134,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Apartmán Beaumer (Carnac)
  ★★
   
  • 4 581 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v resortu Bretaň v 2hvězdičkovém ubytování Apartmán Beaumer (Carnac) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. června do sobota 18. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 137 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4581,- Kč.
  Apartmán Beaumer (Carnac)
  ★★
   
  • 4 581 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v lokalitě Bretaň v 2hvězdičkovém ubytování Apartmán Beaumer (Carnac), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červen až sobota 25. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 144 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4581,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Malebná Bretaň
  ★★
   
  • 11 990 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Krásné a klidné místo a vše v dosahu.

  Dovolená Francie v létě 2022 v resortu Bretaň, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Malebná Bretaň od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. června do sobota 2. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 150 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 11990,- Kč.
  Holiday House Blue Moustoir
  ★★★★
  • 46 542 Kč
  • 44 215 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bretaň, v místě Holiday House Blue Moustoir v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday House Blue Moustoir, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. červenec až sobota 16. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 165 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 44215,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  ZAJÍMAVOSTI FRANCIE
  ★★
  • 11 690 Kč
  • 10 755 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Nejnovější recenze: Krásné a klidné místo a vše v dosahu.

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Bretaň, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování ZAJÍMAVOSTI FRANCIE od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 16. července do neděle 24. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 172 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, poznávací levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 10755,- Kč.
  Holiday House Blue Moustoir
  ★★★★
  • 49 102 Kč
  • 46 647 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bretaň, v místě Holiday House Blue Moustoir v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday House Blue Moustoir, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. červenec až sobota 23. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 172 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 46647,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand
  ★★
   
  • 10 690 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Krásné a klidné místo a vše v dosahu.

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Bretaň, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 16. července do neděle 24. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 172 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 10690,- Kč.
  Residence Prestige Odalys Fleur De Sel
  ★★
   
  • 17 665 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bretaň v ?hvězdičkovém ubytování Residence Prestige Odalys Fleur De Sel, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. červenec až sobota 30. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 179 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17665,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Valentin Plage (Batz Sur Mer)
  ★★★
   
  • 17 700 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Valentin Plage (Batz Sur Mer) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. července do sobota 30. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 179 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17700,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

  Dovolenou Bretaň 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Mauricius 2022, dovolenou Německo 2022, dovolenou Omán 2022/2023 nebo například dovolenou Polsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Portugalsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bretaň nebo sekci dovolená s dětmi.