Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bretaň 2021 levně. ☀️ Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Bretaň. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

1Francie.cz    >    

Dovolená Bretaň - Bretaň 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bretaň a Last Minute zájezdy

Les Terrasses De La Plage
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Les Terrasses De La Plage, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 4037,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Tenis, Golf, Fitness, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.
 
Le Hoche
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 2hvězdičkovém ubytování Le Hoche, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 4346,- Kč.
 
Camping Port De La Chaine
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Camping Port De La Chaine, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1720,- CZK.
 
Camping Port De La Chaine
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Camping Port De La Chaine, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3440,- Kč.
 
Kerhel
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Kerhel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3353,- CZK.
 
Les Brisants
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Les Brisants, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3819,- Kč.
 
Résidence Des Tennis
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 2hvězdičkovém ubytování Résidence Des Tennis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3800,- CZK.
 
Rezidence Valentin Plage
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Valentin Plage, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2768,- Kč.
 
Rezidence Valentin Plage
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Valentin Plage, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5456,- CZK.
 
Les Terrasses De La Plage
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Les Terrasses De La Plage, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 3885,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Tenis, Golf, Fitness, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.
 

Zobrazeno 1-10 z 406 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Bretaň podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal