Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Bretaň Dovolená 2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bretaň 2023 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Bretaň. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Bretaň Dovolená 2023

Základní informace

Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Bretaň, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Malebná Bretaň, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 23. červen až sobota 1. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 91 dní za aktuální cenu 12990,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Bretaň Dovolená 2023
Malebná Bretaň
★★
 
  • 12 990 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Bretaň v ?hvězdičkovém ubytování Velký okruh Bretaní a Normandií od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 5. července do soboty 15. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 103 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 27190,- Kč.
Bretaň Dovolená 2023
Velký okruh Bretaní a Normandií
★★
 
  • 27 190 Kč

Detail

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2023 v letovisku Bretaň v ?hvězdičkovém ubytování Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 15. červenec až neděle 23. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 113 dní za aktuální cenu 11990,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Bretaň Dovolená 2023 - Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand
Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand
★★
 
  • 11 990 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Bretaň v ?hvězdičkovém ubytování Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 19. srpna do neděle 27. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 148 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 11790,- Kč.
Bretaň Dovolená 2023 - Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand
Turistické lahůdky Francie - zámky na Loiře, Bretaň, Normand
★★
 
  • 11 790 Kč

Detail


Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Dovolenou Bretaň 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Švýcarsko 2023, dovolenou Thajsko 2023, dovolenou Tunisko 2023/2024 nebo například dovolenou Turecko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bretaň nebo sekci dovolená s dětmi.