Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Dovolená ve Francii - březen 2024

Dovolená Francie v březnu 2024. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v březnu 2024. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v březnu 2024

Dovolená Francie na jaře 2024 v letovisku Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. březen až sobota 9. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 156 dní za aktuální cenu 26470,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - březen 2024
Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)
★★★
 
 • 26 470 Kč

Detail

Dovolená ve Francii na jaře 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence Les Lumieres Des Neiges od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. března do soboty 9. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 156 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 24320,- Kč.
Francie v březnu 2024
Residence Les Lumieres Des Neiges
★★★
 
 • 24 320 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2024 v letovisku Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Vermont, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. březen až sobota 9. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 156 dní za aktuální cenu 30990,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - březen 2024 - Le Vermont
Le Vermont
★★★★
 
 • 30 990 Kč

Detail

Dovolená ve Francii na jaře 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Résidence L'ours Blanc od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. března do soboty 9. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 156 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 28490,- Kč.
Dovolená ve Francii - březen 2024 - Résidence L'ours Blanc
Résidence L'ours Blanc
★★★
 
 • 28 490 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2024 v letovisku Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. březen až sobota 9. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 156 dní za aktuální cenu 28290,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - březen 2024 - Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or
Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or
★★★★
 
 • 28 290 Kč

Detail

Dovolená ve Francii na jaře 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire, Azurové pobřeží, Francie, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. března do soboty 9. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 156 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 22490,- Kč.
Francie v březnu 2024 - Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier
Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier
★★★
 
 • 22 490 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2024 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. březen až čtvrtek 7. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 156 dní za aktuální cenu 4509,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie v březnu 2024 - Le Seize
Le Seize
★★★
 
 • 4 509 Kč

Detail

Dovolená ve Francii na jaře 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. března do pátku 8. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 156 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5409,- Kč.
Francie v březnu 2024 - Le Seize
Le Seize
★★★
 
 • 5 409 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2024 v letovisku Risoul / Vars v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Pra Sainte Marie, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. březen až sobota 9. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 156 dní za aktuální cenu 18690,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Rezidence Pra Sainte Marie 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Francie v březnu 2024 - Rezidence Pra Sainte Marie
Rezidence Pra Sainte Marie
★★★
👍👍👍👍👍
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Lednička
 • Fitness
 • Internet zdarma
 • Kuchyňský kout
 
 • 18 690 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená ve Francii na jaře 2024 v lokalitě Risoul / Vars v ?hvězdičkovém ubytování Chalety Hameau De Rennes od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. března do soboty 9. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 156 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 12660,- Kč.
Chalety Hameau De Rennes
Chalety Hameau De Rennes
★★
 
 • 12 660 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 53 nalezených

Dovolenou Francie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maďarsko březen, Madeira březen, Maledivy březen nebo například dovolenou Malta březen? Další možností je třeba Maroko březen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.