Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Dovolená ve Francii - červen 2024

Dovolená Francie v červnu 2024. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v červnu 2024. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v červnu 2024

Dovolená Francie v létě 2024 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 2. červen až středa 12. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 248 dní za aktuální cenu 26259,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - červen 2024
Le Seize
★★★
 
  • 26 259 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v létě 2024 v lokalitě Bretaň v ?hvězdičkovém ubytování DEN D 80.výročí vylodění v Normandii od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 3. června do soboty 8. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 249 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 11590,- Kč.
Francie v červnu 2024
DEN D 80.výročí vylodění v Normandii
★★
 
  • 11 590 Kč

Detail

Dovolená Francie v létě 2024 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 4. červen až neděle 9. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 250 dní za aktuální cenu 13129,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - červen 2024 - Le Seize
Le Seize
★★★
 
  • 13 129 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v létě 2024 v lokalitě Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - výlety a relax u moře od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 7. června do neděle 16. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 253 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 14590,- Kč.
Dovolená ve Francii - červen 2024 - Korsika - výlety a relax u moře
Korsika - výlety a relax u moře
★★
 
  • 14 590 Kč

Detail

Dovolená Francie v létě 2024 v letovisku Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - koupání a poznání, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 7. červen až neděle 16. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 253 dní za aktuální cenu 14590,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - červen 2024 - Korsika - koupání a poznání
Korsika - koupání a poznání
★★
 
  • 14 590 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v létě 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 8. června do soboty 15. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 254 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 18379,- Kč.
Francie v červnu 2024 - Le Seize
Le Seize
★★★
 
  • 18 379 Kč

Detail

Dovolená Francie v létě 2024 v letovisku Provence v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Les Canissons, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 8. červen až sobota 15. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 254 dní za aktuální cenu 9990,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie v červnu 2024 - Rezidence Les Canissons
Rezidence Les Canissons
★★★
 
  • 9 990 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v létě 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 9. června do čtvrtka 20. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 255 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 28879,- Kč.
Francie v červnu 2024 - Le Seize
Le Seize
★★★
 
  • 28 879 Kč

Detail

Dovolená Francie v létě 2024 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 10. červen až pondělí 24. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 256 dní za aktuální cenu 36759,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie v červnu 2024 - Le Seize
Le Seize
★★★
 
  • 36 759 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v létě 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 12. června do soboty 22. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 258 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 26259,- Kč.
Le Seize
Le Seize
★★★
 
  • 26 259 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

Dovolenou Francie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mexiko červen, Německo červen, Omán červen nebo například dovolenou Polsko červen? Další možností je třeba Portugalsko červen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.