✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - červen 2022

Dovolená Francie v červnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v červnu 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v červnu 2022

Nenáročný Víkend V Paříži
★★
 • 4 499 Kč
 • 4 319 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Nenáročný Víkend V Paříži, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až neděle 5. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 128 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 4319,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž - Víkendy
  ★★
  • 13 499 Kč
  • 12 959 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. června do neděle 5. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 128 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 12959,- Kč.
  Paříž - Víkendy 5 Dní
  ★★
  • 14 791 Kč
  • 14 199 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy 5 Dní, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až pondělí 6. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 128 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 14199,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž A Disneyland
  ★★
  • 4 499 Kč
  • 4 319 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž A Disneyland od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. června do neděle 5. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 128 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 4319,- Kč.
  Turistika A Moře
  ★★
   
  • 16 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v lokalitě Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Turistika A Moře, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až neděle 12. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 128 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, trekkingové, aktuálně v ceně 16490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  La Trinquette (Max145)
  ★★
  • 63 919 Kč
  • 60 723 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování La Trinquette (Max145) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 130 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 60723,- Kč.
  Villa K-Bro
  ★★
  • 91 489 Kč
  • 86 915 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Villa K-Bro, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až sobota 11. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 130 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 86915,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Villa Ladine (Le Barcarès)
  ★★★
  • 15 984 Kč
  • 15 664 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v resortu Pyreneje, v místě Villa Ladine (Le Barcarès) v 3hvězdičkovém ubytování Villa Ladine (Le Barcarès) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 130 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 15664,- Kč.
  Le Capricorne
  ★★
  • 5 154 Kč
  • 5 102 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v lokalitě Normandie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Le Capricorne, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až sobota 11. červen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 130 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 5102,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Appartement Prunellu
  ★★
   
  • 14 086 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Appartement Prunellu od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do sobota 11. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 130 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 14086,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 84 nalezených

  Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kuba červen, Kypr červen, Maďarsko červen nebo například dovolenou Madeira červen? Další možností je třeba Maledivy červen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.