Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii v červnu 2021. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu ve Francii. Francie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen ve Francii.

1Francie.cz    >    

Dovolená ve Francii - červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Francie v červnu 2021

Mercure Lyon Centre Beaux Arts Hotel
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercure Lyon Centre Beaux Arts Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25690,- Kč.
 
Okko Hotels Lyon Pont Lafayette
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Okko Hotels Lyon Pont Lafayette, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12890,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 82090,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 45690,- Kč.
 
Résidence Madame Vacances Les Jardins De La Vanoise
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Francouzské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Madame Vacances Les Jardins De La Vanoise, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1054,- Kč.
 
Shangri-La Paris
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 58890,- Kč.
  • Fitness
  • Bar
 
Sofitel Lyon Bellecour
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sofitel Lyon Bellecour, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 26390,- Kč.
 
Sofitel Lyon Bellecour
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sofitel Lyon Bellecour, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17890,- Kč.
 
Timhotel Montmartre
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Timhotel Montmartre, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14890,- Kč.
 
Vstupenky na French Open 2021 - 10.den
Dovolená Paříž levně, s neznámým počtem hvězdiček. Vstupenky na French Open 2021 - 10.den s délkou 1 dní, v termínu 1. červen 2021 až 1. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 7290 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 930 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Francie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal