Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii v červnu 2021. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu ve Francii. Francie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červen ve Francii.

1Francie.cz    >    

Dovolená ve Francii - červen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Francie v červnu 2021

Holiday Inn Paris Notre Dame
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Paris Notre Dame, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25190,- Kč.
 
Hrdá Korsika
Dovolená Korsika, v 3hvězdičkovém ubytování - Hrdá Korsika s délkou 10 dní, v termínu 1. červen 2021 až 10. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 35990 Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 63890,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 82090,- Kč.
 
Résidence Madame Vacances Les Jardins De La Vanoise
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Francouzské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Madame Vacances Les Jardins De La Vanoise, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1054,- Kč.
 
Sofitel Lyon Bellecour
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sofitel Lyon Bellecour, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 22190,- Kč.
 
Brighton Hotel
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brighton Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 21190,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 63890,- Kč.
 
Residence Pierre & Vacances Les Trois Domaines
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Pyreneje v 3hvězdičkovém ubytování Residence Pierre & Vacances Les Trois Domaines, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1158,- Kč.
 
Residence Pierre & Vacances Les Trois Domaines
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Pyreneje v 3hvězdičkovém ubytování Residence Pierre & Vacances Les Trois Domaines, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2830,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 767 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Francie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal