Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Korsika v červnu 2021. Zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červnu ve Francii. Korsika All Inclusive - pobyty Francie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Francie.cz    >    
Korsika    >    

Dovolená Korsika v červnu - Červen ve Francii

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Korsika v červnu 2021

Residence Les Voiles Blanches
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Residence Les Voiles Blanches, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2902,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Aqua Linda S Bazénem Odalys- Poggio Mezzana
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Aqua Linda S Bazénem Odalys- Poggio Mezzana, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2177,- Kč.
 
Rezidence Le Vieux Moulin / Trav
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Le Vieux Moulin / Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5440,- Kč.
 
Rezidence Les Hameaux De Capra Scorsa S Bazénem - Lozari
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Les Hameaux De Capra Scorsa S Bazénem - Lozari, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2652,- Kč.
 
Rezidence Les Villas De Bel Godere S Bazénem - Belgodere
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Les Villas De Bel Godere S Bazénem - Belgodere, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2720,- Kč.
 
Rezidence Sognu Di Mare S Bazénem Odalys - Bravone
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Sognu Di Mare S Bazénem Odalys - Bravone, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1904,- Kč.
 
Marea Resort Residence *** Trav
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Marea Resort Residence *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2023,- Kč.
 
Residenční komplex Marina Corsa
Dovolená Korsika levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Residenční komplex Marina Corsa s délkou 8 dní, v termínu 6. červen 2021 až 13. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4395 Kč.
 
Rezidence I Delfini *** Trav
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence I Delfini *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2031,- Kč.
 
Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 48 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Korsika podle měsíce odjezdu

Korsika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal