✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - červenec 2021

Dovolená a Last Minute zájezdy Francie v červenci 2021. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v červenci 2021. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online.

Last Minute zájezdy do Francie v červenci 2021

Camping Internation
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 31 936 Kč
 • 26 507 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Giens v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Internation, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 26507,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Camping Internation je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Camping Iles D´or
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 12 163 Kč
  • 11 190 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  3.8/5 Skvělé (7 hodnocení)
  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Giens v 3hvězdičkovém ubytování Camping Iles D´or od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 11190,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Camping Internation
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 14 688 Kč
  • 13 513 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Giens v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Internation, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 13513,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Camping Internation je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Résidence Jaune Et Rose
  ★★
  • 3 275 Kč
  • 3 046 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Résidence Jaune Et Rose od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 3046,- Kč.
  Brighton
  ★★★★
   
  • 25 190 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brighton, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až středa 4. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 25190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Camping Iles D´or
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 6 082 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (7 hodnocení)
  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Giens v 3hvězdičkovém ubytování Camping Iles D´or od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6082,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Camping Internation
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 13 841 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Giens v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Internation, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13841,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Camping Internation je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Camping Internation
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 7 344 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (16 hodnocení)
  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Giens v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Camping Internation od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7344,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Camping Port De La Chaine
  ★★
   
  • 8 935 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bretaň, v místě Camping Port de la Chaine v ?hvězdičkovém ubytování Camping Port De La Chaine, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 14. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8935,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Domaine Saint Loup
  ★★
  👍👍👍👍
   
  • 8 618 Kč

  Detail

  3.9/5 Skvělé (3 hodnocení)
  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Languedoc - Roussillon v ?hvězdičkovém ubytování Domaine Saint Loup od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8618,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 699 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko červenec, Spojené arabské emiráty červenec, Srí Lanka červenec nebo například dovolenou Španělsko červenec? Další možností je třeba Thajsko červenec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.