Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii v červenci 2021. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v červenci ve Francii. Francie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Červenec ve Francii.

1Francie.cz    >    

Dovolená ve Francii - červenec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Francie v červenci 2021

Carlton Lyon Mgallery By Sofitel
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Carlton Lyon Mgallery By Sofitel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 26390,- Kč.
 
Francie - Provence (Cykloturistika) - 2021!
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Provence v hvězdičkovém ubytování Francie - Provence (Cykloturistika) - 2021!, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 11890,- Kč.
 
Okko Hotels Lyon Pont Lafayette
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Okko Hotels Lyon Pont Lafayette, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14690,- Kč.
 
Okko Hotels Lyon Pont Lafayette
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Okko Hotels Lyon Pont Lafayette, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 3. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12890,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 63890,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 82090,- Kč.
 
Pullman Paris Tour Eiffel
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pullman Paris Tour Eiffel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 23690,- Kč.
 
Shangri-La Paris
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až neděle 4. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 58890,- Kč.
  • Fitness
  • Bar
 
Shangri-La Paris
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 75490,- Kč.
  • Fitness
  • Bar
 
Shangri-La Paris
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 3. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 119 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 42390,- Kč.
  • Fitness
  • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 1335 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Francie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal