✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - červenec 2022

Dovolená Francie v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v červenci 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v červenci 2022

Provence levandulová na kole
 
 • 15 990 Kč

Detail

Dovolená Provence, s neznámým počtem hvězdiček. Provence levandulová na kole s délkou 10 dní, v termínu 1. červenec 2022 až 10. červenec 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd v ceně 15990 Kč.
La Maison Du Chateau
★★
 • 17 739 Kč
 • 16 675 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Burgundsko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování La Maison Du Chateau od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do sobota 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 215 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 16675,- Kč.
  La Petite Normande
  ★★
  • 22 434 Kč
  • 21 088 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Normandie v ?hvězdičkovém ubytování La Petite Normande, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až sobota 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 215 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 21088,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  La Plage (Svi400)
  ★★
  • 9 001 Kč
  • 8 461 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Normandie v ?hvězdičkovém ubytování La Plage (Svi400) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do sobota 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 215 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 8461,- Kč.
  Le Beau Rivage (Vls400)
  ★★
  • 7 755 Kč
  • 7 290 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Normandie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Le Beau Rivage (Vls400), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až sobota 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 215 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 7290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Le Noyer (Bny100)
  ★★
  • 9 074 Kč
  • 8 530 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Burgundsko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Le Noyer (Bny100) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do sobota 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 215 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 8530,- Kč.
  Na Skok Do Paříže
  ★★
  • 5 999 Kč
  • 5 639 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Na Skok Do Paříže, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až středa 6. červenec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 215 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 5639,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Tramariccia (Cal101)
  ★★
  • 7 721 Kč
  • 7 258 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Tramariccia (Cal101) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do sobota 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 215 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 7258,- Kč.
  Holiday House Blue Moustoir
  ★★★★
  • 38 996 Kč
  • 37 046 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Bretaň, v místě Holiday House Blue Moustoir v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday House Blue Moustoir, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až sobota 9. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 215 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 37046,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  L'Augustin
  ★★
  • 11 910 Kč
  • 11 434 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování L'Augustin od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do sobota 9. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 215 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 11434,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 241 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko červenec, Spojené arabské emiráty červenec, Srí Lanka červenec nebo například dovolenou Španělsko červenec? Další možností je třeba Thajsko červenec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.