✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - duben 2022

Dovolená Francie v dubnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v dubnu 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v dubnu 2022

Le Hameau Des Eaux D´orelle
★★★★
 • 14 193 Kč
 • 13 483 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Val Thorens v 3.5hvězdičkovém ubytování Le Hameau Des Eaux D´orelle, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až neděle 10. duben je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 281 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 13483,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Apartmány Les Balcons Le Haut
  ★★★
   
  • 9 688 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Val Cenis v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Les Balcons Le Haut od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do neděle 10. dubna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 281 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9688,- Kč.
  Odalys Residence Les Lumières De Neige
  ★★★
   
  • 11 307 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Odalys Residence Les Lumières De Neige, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až neděle 10. duben je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 281 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 11307,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Residence Ecrin De Neiges
  ★★★
   
  • 12 820 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence Ecrin De Neiges od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do neděle 10. dubna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 281 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 12820,- Kč.
  Le Hameau Des Eaux D´orelle
  ★★★★
  • 11 182 Kč
  • 10 511 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Val Thorens v 3.5hvězdičkovém ubytování Le Hameau Des Eaux D´orelle, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až sobota 9. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 282 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 10511,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Appartement Prunellu
  ★★
  • 9 262 Kč
  • 9 077 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Appartement Prunellu od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 282 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 9077,- Kč.
  Castor
  ★★
  • 5 099 Kč
  • 4 997 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Normandie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Castor, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až sobota 9. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 282 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, aktuálně v ceně 4997,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  La Porte Génoise
  ★★
  • 9 023 Kč
  • 8 933 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Korsika, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování La Porte Génoise od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 282 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 8933,- Kč.
  Les Marinas
  ★★
  • 4 940 Kč
  • 4 891 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Nejnovější recenze: Rozhodně doporučuji tuto destinaci i se zvoleným ubytováním v Green Panorama. Jediné co bych změnil je termín dovolené. Náš termín byl od 1.10. - 8.10. což je již po letních teplotách. Ale i tak bylo celkem teplo a koupat...

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Normandie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Les Marinas, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až sobota 9. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 282 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 4891,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  St Joseph
  ★★
  • 6 328 Kč
  • 6 265 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Korsika, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování St Joseph od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. dubna do sobota 9. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 282 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 6265,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 145 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kanárské ostrovy duben, Kapverdské ostrovy duben, Kuba duben nebo například dovolenou Kypr duben? Další možností je třeba Maďarsko duben.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.