Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii v dubnu 2021. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu ve Francii. Francie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben ve Francii.

1Francie.cz    >    

Dovolená ve Francii - duben 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Francie v dubnu 2021

Paříž klasická i moderní a současná a královská sídla Fontai
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v hvězdičkovém ubytování Paříž klasická i moderní a současná a královská sídla Fontai, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 51 %, v aktuální ceně 2599,- Kč.
 
Résidence Madame Vacances Cami Réal
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Pyreneje v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Madame Vacances Cami Réal, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 3219,- Kč.
 
Résidence Madame Vacances Le Balcon Des Airelles
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Les Orres v 3hvězdičkovém ubytování Résidence Madame Vacances Le Balcon Des Airelles, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 4600,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Wifi zdarma
 
Paríž - perla na Seine 2021
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v hvězdičkovém ubytování Paríž - perla na Seine 2021, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 7214,- Kč.
 
Résidence Madame Vacances Le Balcon Des Airelles
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Les Orres v 3hvězdičkovém ubytování Résidence Madame Vacances Le Balcon Des Airelles, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2302,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Wifi zdarma
 
Hotel Ibis Budget Porte De Bagnolet
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Budget Porte De Bagnolet, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 8688,- Kč.
 
Hotel Ibis Porte De Orleans
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Porte De Orleans, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Hotel Ibis Porte De Orleans
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Porte De Orleans, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11842,- Kč.
 
Hotel Ibis Styles Bercy
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Styles Bercy, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11590,- Kč.
 
Madame Vacances - Hôtel Courchevel Olympic
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Francouzské Alpy v 2hvězdičkovém ubytování Madame Vacances - Hôtel Courchevel Olympic, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 21053,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 841 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Francie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal