Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii v dubnu 2021. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v dubnu ve Francii. Francie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Duben ve Francii.

1Francie.cz    >    

Dovolená ve Francii - duben 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Francie v dubnu 2021

Hotel Ibis Porte De Orleans
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Porte De Orleans, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 10342,- Kč.
 
Velikonoční putování po Bretani
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v hvězdičkovém ubytování Velikonoční putování po Bretani, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 5490,- Kč.
 
Paríž - perla na Seine 2021
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v hvězdičkovém ubytování Paríž - perla na Seine 2021, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 6834,- Kč.
 
Paríž a Disneyland 2021
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v hvězdičkovém ubytování Paríž a Disneyland 2021, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 6834,- Kč.
 
Tajemství Paříže a Versailles
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Tajemství Paříže a Versailles, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 2980,- Kč.
 
Hotel Ibis Budget Porte De Bagnolet
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Budget Porte De Bagnolet, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 8488,- Kč.
 
Hotel Ibis Styles Bercy
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Styles Bercy, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 11390,- Kč.
 
Carlton Lyon Mgallery By Sofitel
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Carlton Lyon Mgallery By Sofitel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až sobota 3. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17890,- Kč.
 
Holiday Inn Paris Notre Dame
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Paris Notre Dame, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 5. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25190,- Kč.
 
Madame Vacances - Hôtel Courchevel Olympic
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Francouzské Alpy v 2hvězdičkovém ubytování Madame Vacances - Hôtel Courchevel Olympic, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 21053,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 894 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Francie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal