✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

First Minute Francie - Francie 2022

Aktuální nabídka First Minute zájezdů do Francie levně. All Inclusive First Minute dovolená ve Francii 2021 / 2022. First Moment pobyty Francie za nejlepší ceny online. Francie 2022.

First Minute Francie 2021 / 2022

De Nell
★★★★★
 
 • 27 108 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. leden až středa 12. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 102 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 27108,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
De Nell
★★★★★
 
 • 27 372 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 6. ledna do středa 12. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 102 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27372,- Kč.
De Nell
★★★★★
 
 • 26 976 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. leden až středa 12. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 102 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26976,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
The Peninsula Paris
★★★★★
 
 • 78 183 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Peninsula Paris od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 6. ledna do středa 12. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 102 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 78183,- Kč.
Belta
★★★
👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 9 890 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (5 hodnocení)
Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Belta, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 7. leden až neděle 9. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 103 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 9890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Belta je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Concorde Montparnasse
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • Silnice kolem hotelu
 • TV
 
 • 10 510 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (9 hodnocení)

Nejnovější recenze: Jsem spokojen, ikdyž mám vyhrady k transferu z a na letiště. Další část je , že budu reklamovat nepoužité vstupné do Louvru z důvodu demonstrace, protože jsem se nemohl resp mě všichni odmítli dovést na misto - okolí bylo...

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Concorde Montparnasse od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 7. ledna do neděle 9. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 103 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 10510,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
De Nell
★★★★★
 
 • 27 108 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 7. leden až čtvrtek 13. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 103 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 27108,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
De Nell
★★★★★
 
 • 27 451 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 7. ledna do čtvrtek 13. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 103 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27451,- Kč.
De Nell
★★★★★
 
 • 26 976 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 7. leden až čtvrtek 13. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 103 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26976,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
De Nell
★★★★★
 
 • 26 739 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 7. ledna do čtvrtek 13. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 103 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 26739,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 1557 nalezených

Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko First Minute, Rumunsko First Minute, Řecko First Minute nebo například dovolenou Slovensko First Minute? Další možností je třeba Slovinsko First Minute.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.