Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka jarní dovolené ve Francii za nejlepší ceny online 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy na jaře do Francie. Jarní pobyty a prázdniny s dětmi ve Francii. Francie 2021.

1Francie.cz    >    

Jarní dovolená ve Francii - Francie 2021

Vyhledávání zájezdů

Jarní dovolená ve Francii podle termínu

Mercure Lyon Centre Beaux Arts Hotel
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercure Lyon Centre Beaux Arts Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až sobota 24. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 21590,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar.
 
Carlton Lyon Mgallery By Sofitel
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Carlton Lyon Mgallery By Sofitel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 22190,- Kč.
 
Le Metropolitan
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Metropolitan, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až sobota 24. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 20190,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
Shangri-La Paris
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 75490,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 500 m.
 
Hotel Ibis Porte De Italie
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Porte De Italie, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11190,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hameau Des Tamarins
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Pyreneje v 2hvězdičkovém ubytování Hameau Des Tamarins, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 1804,- Kč.
 
Le Domaine De La Corniche (Abv100)
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Normandie v 3hvězdičkovém ubytování Le Domaine De La Corniche (Abv100), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 1699,- CZK.
 
Bezert
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Provence v 3hvězdičkovém ubytování Bezert, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 9600,- Kč.
 
La Noria
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Provence v luxusním 4hvězdičkovém ubytování La Noria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 3905,- CZK.
 
Le Manoir
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Normandie, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Le Manoir, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 2460,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2014 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal