✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - květen 2022

Dovolená Francie v květnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v květnu 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v květnu 2022

Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 16 989 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 217 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16989,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 17 042 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do pondělí 9. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Štýrský Hradec, s odletem za 217 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17042,- Kč.
Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 17 412 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Štýrský Hradec, s odletem za 217 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17412,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 17 782 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do pondělí 9. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 217 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17782,- Kč.
Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 17 729 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 217 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17729,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 17 544 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Lipsko, s odletem za 217 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17544,- Kč.
Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 17 755 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Norimberk, s odletem za 217 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17755,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 16 249 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Lipsko, s odletem za 217 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16249,- Kč.
Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 16 434 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 217 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16434,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Residence Salina Bay
★★★★
 
  • 16 117 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Korsika v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Salina Bay od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Štýrský Hradec, s odletem za 217 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16117,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 152 nalezených

Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko květen, Rakousko květen, Rumunsko květen nebo například dovolenou Řecko květen? Další možností je třeba Slovensko květen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.