✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - květen 2022

Dovolená Francie v květnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v květnu 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v květnu 2022

Paříž Pro Náročné
★★
 • 8 780 Kč
 • 7 990 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Pro Náročné, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. květen až pondělí 9. květen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 98 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 7990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Šarmantní Paříž, Versailles
  ★★
  • 6 790 Kč
  • 6 111 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Šarmantní Paříž, Versailles od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do neděle 8. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 99 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 6111,- Kč.
  Paříž - To Nejlepší Pro Děti
  ★★
  • 5 463 Kč
  • 5 190 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - To Nejlepší Pro Děti, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až neděle 8. květen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 99 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 5190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Na Skok Do Paříže
  ★★
  • 5 593 Kč
  • 5 369 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Na Skok Do Paříže od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do neděle 8. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 99 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 5369,- Kč.
  Paříž Od A Po Z
  ★★
  • 6 395 Kč
  • 6 139 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Od A Po Z, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až neděle 8. květen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 99 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 6139,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž A Versailles Od A Do Z
  ★★
   
  • 4 390 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž A Versailles Od A Do Z od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do neděle 8. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 99 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 4390,- Kč.
  Paříž a Versailles pro náročné
  ★★
   
  • 4 390 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles pro náročné, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až neděle 8. květen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 99 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 4390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Romantická Paříž a Versailles
  ★★
   
  • 4 390 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Romantická Paříž a Versailles od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do neděle 8. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 99 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 4390,- Kč.
  Tajemství Paříže a Versailles
  ★★
   
  • 4 390 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Tajemství Paříže a Versailles, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až neděle 8. květen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 99 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 4390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Nenáročný Víkend V Paříži
  ★★
  • 4 469 Kč
  • 4 290 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Nenáročný Víkend V Paříži od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do neděle 8. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 100 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 4290,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 112 nalezených

  Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Guadeloupe květen, Chorvatsko květen, Itálie květen nebo například dovolenou Jordánsko květen? Další možností je třeba Kanárské ostrovy květen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.