Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka Last Minute dovolené ve Francii za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy do Francie. All Inclusive pobyty Francie na poslední chvíli výhodně. Francie 2020 / 2021.

1Francie.cz    >    

Francie Last Minute - Francie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Francie Last Minute podle termínu

Putování po Bretani
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Bretaň v hvězdičkovém ubytování Putování po Bretani, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až pondělí 28. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 5690,- Kč.
 
Brighton Hotel
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brighton Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 34490,- Kč.
 
Francie - Paříž
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v hvězdičkovém ubytování Francie - Paříž, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až pondělí 28. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Hôtel Soleil De Saint-Tropez
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Provence v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hôtel Soleil De Saint-Tropez, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až čtvrtek 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9863,- Kč.
 
Hôtel Soleil De Saint-Tropez
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Provence v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hôtel Soleil De Saint-Tropez, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 12581,- Kč.
 
Hôtel Soleil De Saint-Tropez
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Provence v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hôtel Soleil De Saint-Tropez, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11264,- Kč.
 
Le Metropolitan
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Metropolitan, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až sobota 26. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 20190,- Kč.
 
Okko Hotels Lyon Pont Lafayette
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Okko Hotels Lyon Pont Lafayette, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až neděle 27. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14090,- Kč.
 
Shangri-La Paris
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až sobota 26. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 35090,- Kč.
  • Fitness
  • Bar
 
Soleil Vacances Hôtel Club Résidence Les Amandiers
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Provence v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Soleil Vacances Hôtel Club Résidence Les Amandiers, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11645,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1180 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal