Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Dovolená ve Francii - leden 2024

Dovolená Francie v lednu 2024. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v lednu 2024. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v lednu 2024

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. leden až neděle 7. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 95 dní za aktuální cenu 5409,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - leden 2024
Le Seize
★★★
 
  • 5 409 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 3. ledna do úterý 9. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 97 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 5409,- Kč.
Francie v lednu 2024
Le Seize
★★★
 
  • 5 409 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 5. leden až středa 10. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 99 dní za aktuální cenu 4509,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - leden 2024 - Le Seize
Le Seize
★★★
 
  • 4 509 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 5. ledna do čtvrtka 18. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 99 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 11709,- Kč.
Dovolená ve Francii - leden 2024 - Le Seize
Le Seize
★★★
 
  • 11 709 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Valmeinier / Valloire, Azurové pobřeží, Francie v 3hvězdičkovém ubytování Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 6. leden až sobota 13. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 100 dní za aktuální cenu 9690,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - leden 2024 - Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier
Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier
★★★
 
  • 9 690 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Vermont od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. ledna do soboty 13. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 100 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 12690,- Kč.
Francie v lednu 2024 - Le Vermont
Le Vermont
★★★★
 
  • 12 690 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 6. leden až sobota 13. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 100 dní za aktuální cenu 9990,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie v lednu 2024 - Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)
Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)
★★★
 
  • 9 990 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. ledna do soboty 13. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 100 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 11990,- Kč.
Francie v lednu 2024 - Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or
Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or
★★★★
 
  • 11 990 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence Les Lumieres Des Neiges, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 6. leden až sobota 13. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 100 dní za aktuální cenu 10230,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie v lednu 2024 - Residence Les Lumieres Des Neiges
Residence Les Lumieres Des Neiges
★★★
 
  • 10 230 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. ledna do soboty 20. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 100 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 12609,- Kč.
Le Seize
Le Seize
★★★
 
  • 12 609 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 55 nalezených

Dovolenou Francie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Portugalsko leden, Rakousko leden, Řecko leden nebo například dovolenou Seychely leden? Další možností je třeba Slovensko leden.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.