✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - leden 2022

Dovolená Francie v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v lednu 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v lednu 2022

Le Clos Renard (Com401)
★★
 • 5 940 Kč
 • 5 584 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Normandie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Le Clos Renard (Com401), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 97 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 5584,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  De Nell
  ★★★★★
   
  • 27 108 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 2. ledna do sobota 8. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Norimberk, s odletem za 98 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27108,- Kč.
  De Nell
  ★★★★★
   
  • 27 161 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 2. leden až sobota 8. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 98 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 27161,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  De Nell
  ★★★★★
   
  • 27 372 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 2. ledna do sobota 8. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 98 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27372,- Kč.
  De Nell
  ★★★★★
   
  • 27 372 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až neděle 9. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 99 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 27372,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  De Nell
  ★★★★★
   
  • 26 924 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 3. ledna do neděle 9. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 99 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 26924,- Kč.
  De Nell
  ★★★★★
   
  • 26 924 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až neděle 9. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 99 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26924,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  The Peninsula Paris
  ★★★★★
   
  • 78 077 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Peninsula Paris od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 3. ledna do neděle 9. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 99 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 78077,- Kč.
  The Peninsula Paris
  ★★★★★
   
  • 78 104 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Peninsula Paris, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. leden až neděle 9. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 99 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 78104,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  De Nell
  ★★★★★
   
  • 27 161 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 5hvězdičkovém ubytování De Nell od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 4. ledna do pondělí 10. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 100 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 27161,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 103 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko leden, Rumunsko leden, Řecko leden nebo například dovolenou Slovensko leden? Další možností je třeba Slovinsko leden.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.