✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - leden 2022

Dovolená Francie v lednu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v lednu 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v lednu 2022

Holiday House Blue Moustoir
★★★★
 
 • 6 210 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Bretaň v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday House Blue Moustoir, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. leden až sobota 8. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 191 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6210,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Le Hameau Des Eaux D´orelle
★★★★
 • 14 193 Kč
 • 13 483 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Val Thorens v 3.5hvězdičkovém ubytování Le Hameau Des Eaux D´orelle od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 7. ledna do neděle 16. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 197 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 13483,- Kč.
  Apartmány Les Balcons Le Haut
  ★★★
   
  • 8 759 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Val Cenis v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Les Balcons Le Haut, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 7. leden až neděle 16. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 197 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 8759,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Le Hameau Des Eaux D´orelle
  ★★★★
  • 11 182 Kč
  • 10 511 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Val Thorens v 3.5hvězdičkovém ubytování Le Hameau Des Eaux D´orelle od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 8. ledna do sobota 15. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 198 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 10511,- Kč.
  Apartmány Les Balcons Le Haut
  ★★★
   
  • 5 760 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Val Cenis v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Les Balcons Le Haut, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až sobota 15. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 198 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Holiday House Blue Moustoir
  ★★★★
   
  • 6 210 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Bretaň v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday House Blue Moustoir od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 8. ledna do sobota 15. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 198 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6210,- Kč.
  L'Oliveraie
  ★★
   
  • 6 025 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Provence v ?hvězdičkovém ubytování L'Oliveraie, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až sobota 15. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 198 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6025,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  La Petite Normande
  ★★
   
  • 5 389 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Normandie v ?hvězdičkovém ubytování La Petite Normande od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 8. ledna do sobota 15. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 198 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5389,- Kč.
  Le Beau Rivage (Vls400)
  ★★
   
  • 5 536 Kč

  Detail

  Nejnovější recenze: Rozhodně doporučuji tuto destinaci i se zvoleným ubytováním v Green Panorama. Jediné co bych změnil je termín dovolené. Náš termín byl od 1.10. - 8.10. což je již po letních teplotách. Ale i tak bylo celkem teplo a koupat...

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Normandie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Le Beau Rivage (Vls400), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 8. leden až sobota 15. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 198 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5536,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Un Petit Coin De Paradis
  ★★
   
  • 8 750 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Provence v ?hvězdičkovém ubytování Un Petit Coin De Paradis od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 8. ledna do sobota 15. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 198 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8750,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 54 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maroko leden, Mauricius leden, Německo leden nebo například dovolenou Omán leden? Další možností je třeba Polsko leden.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.