Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii v lednu 2021. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v lednu ve Francii. Francie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Leden ve Francii.

1Francie.cz    >    

Dovolená ve Francii - leden 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Francie v lednu 2021

Résidence Pierre & Vacances Plagne Lauze
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě La Plagne (Paradiski) v 3hvězdičkovém ubytování Résidence Pierre & Vacances Plagne Lauze, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až čtvrtek 14. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 6640,- Kč.
 
Arc 2000 - Residence Chalet Des Neiges
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Les Arcs (Paradiski) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arc 2000 - Residence Chalet Des Neiges, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 10. leden, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13790,- Kč.
 
Belta
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Belta, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 10020,- Kč.
  • Klimatizace
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Concorde Montparnasse
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Concorde Montparnasse, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 10970,- Kč.
 
Grand Hotel Francais
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Francais, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 9920,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až neděle 3. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 45690,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až úterý 5. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 82090,- Kč.
 
Pullman Paris Tour Eiffel
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pullman Paris Tour Eiffel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pondělí 4. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 23690,- Kč.
 
Résidence Pierre Et Vacances La Foret
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Flaine v 3hvězdičkovém ubytování Résidence Pierre Et Vacances La Foret, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5120,- Kč.
 
Résidence Pierre Et Vacances La Foret
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Flaine v 3hvězdičkovém ubytování Résidence Pierre Et Vacances La Foret, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pátek 15. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8778,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1088 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Francie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal