✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Les Deux Alpes 2021 / 2022 - Francie 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Les Deux Alpes 2021 / 2022 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Les Deux Alpes. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Ads

Dovolená Les Deux Alpes 2021 / 2022

Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné
★★
 
  • 14 040 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Les Deux Alpes v ?hvězdičkovém ubytování Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 4. březen až neděle 13. březen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 159 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 14040,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné
★★
 
  • 11 190 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Les Deux Alpes v ?hvězdičkovém ubytování Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. března do sobota 12. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 160 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 11190,- Kč.
Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné
★★
 
  • 13 740 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Les Deux Alpes v ?hvězdičkovém ubytování Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 11. březen až neděle 20. březen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 166 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 13740,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné
★★
 
  • 10 890 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Les Deux Alpes v ?hvězdičkovém ubytování Les 2 Alpes - Rezidence Meijotel, Plein Sud A Jiné od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. března do sobota 19. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 167 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 10890,- Kč.

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Ads

Dovolenou Les Deux Alpes 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Rumunsko 2021, dovolenou Řecko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovensko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Slovinsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Les Deux Alpes levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Les Deux Alpes nebo sekci dovolená s dětmi.