Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Francie bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Francie 2021.

1Francie.cz    >    

Francie levně - Francie 2021

Vyhledávání zájezdů

Francie levně podle termínu

Hotel Ibis Porte De Italie
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Porte De Italie, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11190,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Hameau Des Tamarins
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Pyreneje v 2hvězdičkovém ubytování Hameau Des Tamarins, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 1804,- Kč.
 
Le Domaine De La Corniche (Abv100)
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Normandie v 3hvězdičkovém ubytování Le Domaine De La Corniche (Abv100), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 1699,- CZK.
 
Bezert
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Provence v 3hvězdičkovém ubytování Bezert, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 9600,- Kč.
 
La Noria
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Provence v luxusním 4hvězdičkovém ubytování La Noria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 3905,- CZK.
 
Le Manoir
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Normandie, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Le Manoir, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 2460,- Kč.
 
Mas Alouette (Snc100)
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Provence, v místě Francie v 2hvězdičkovém ubytování Mas Alouette (Snc100), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 28 %, v aktuální ceně 2384,- CZK.
 
Les Caravelles Cd
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Normandie, v místě Francie v 2hvězdičkovém ubytování Les Caravelles Cd, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 2497,- Kč.
 
Les Patios Du Barcarès
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Pyreneje v 2hvězdičkovém ubytování Les Patios Du Barcarès, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 1645,- CZK.
 
Les Terrasses De La Plage
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Les Terrasses De La Plage, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 4037,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Tenis, Golf, Fitness, Bar, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.
 

Zobrazeno 1-10 z 4611 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal