Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2022    >    

Dovolená ve Francii - listopad 2023

Dovolená Francie v listopadu 2023. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v listopadu 2023. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v listopadu 2023

Základní informace

Dovolená Francie na podzim 2023 v letovisku Paříž, Francie v ?hvězdičkovém ubytování 5-Dňový Zájazd Do Paríža, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. listopad až neděle 5. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 337 dní za aktuální cenu 4895,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Dovolená ve Francii - listopad 2023
5-Dňový Zájazd Do Paríža
★★
 
  • 4 895 Kč

Detail

Dovolená ve Francii na podzim 2023 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. listopadu do soboty 11. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 340 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 10106,- Kč.
Francie v listopadu 2023
Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer)
★★
 
  • 10 106 Kč

Detail

Dovolená Francie na podzim 2023 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 11. listopad až sobota 18. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 347 dní za aktuální cenu 10106,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - listopad 2023 - Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer)
Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer)
★★
 
  • 10 106 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Francii na podzim 2023 v lokalitě Paříž, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování 5-Dňový Zájazd Do Paríža od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 15. listopadu do neděle 19. listopadu s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 351 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 4895,- Kč.


Dovolená ve Francii - listopad 2023 - 5-Dňový Zájazd Do Paríža
5-Dňový Zájazd Do Paríža
★★
 
  • 4 895 Kč

Detail

Dovolená Francie na podzim 2023 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 18. listopad až sobota 25. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 354 dní za aktuální cenu 10106,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - listopad 2023 - Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer)
Residence Le Crystal (Cagnes-Sur Mer)
★★
 
  • 10 106 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Francii na podzim 2023 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování 5-Dňový Adventný Zájazd Do Paríža od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 29. listopadu do neděle 3. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 365 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 4895,- Kč.


Cena zahrňuje:

• doprava luxusným klimatizovaným autobusom, • 2x noc v hoteli s vlastným sociálnym zariadením a sprchou, • 2x raňajky v hoteli, • 3 dňová prehliadka Paríža so sprievodcom, • zákonné poistenie v znení zákona 170/2018 Zb.z

Cena nezahrňuje:

• príplatok za jednoposteľovú izbu (48 € na celý zájazd), • komplexné cestovné poistenie (možnosť poistiť cez CK za zvýhodnených podmienok v poisťovni UNIQA 1,80 € / deň do 70 rokov, 2,20 € / deň nad 70 rokov), • poplatok za vstup do Paríža turistickým autobusom - 10 €, • poplatok za miestenku (môžete si určiť presné miesto v autobuse) - 9 €, • prípadné vstupy do múzeí, pamiatok, atď. (individuálne viď vyššie), • odporúčané vreckové 70 € na osobu
Francie v listopadu 2023 - 5-Dňový Adventný Zájazd Do Paríža
5-Dňový Adventný Zájazd Do Paríža
★★
 
  • 4 895 Kč

Detail


Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika listopad, Dominikánská republika listopad, Egypt listopad nebo například dovolenou Francie listopad? Další možností je třeba Guadeloupe listopad.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal