Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2022    >    
Paříž    >    

Dovolená Paříž v listopadu 2022 - Listopad ve Francii

Dovolená a Last Minute zájezdy Paříž v listopadu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v listopadu 2022. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Paříž v listopadu 2022

Dovolená Francie na podzim 2022 v letovisku Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Novotel Paris Les Halles, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 1. listopad až pátek 4. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 26 dní za aktuální cenu 21209,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená Paříž v listopadu 2022 - Listopad ve Francii
Novotel Paris Les Halles
★★
 • 21 865 Kč
 • 21 209 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii na podzim 2022 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bel-Ami od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 2. listopadu do středy 9. listopadu s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 27 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy, v aktuální online ceně 30109,- Kč.
  Dovolená Paříž v listopadu 2022
  Bel-Ami
  ★★★★★
   
  • 30 109 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v letovisku Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Eden, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 2. listopad až sobota 5. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 27 dní za aktuální cenu 14649,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně se slevou 11 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Dovolená Paříž v listopadu 2022 - Listopad ve Francii - Eden
  Eden
  ★★★
  • 16 460 Kč
  • 14 649 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii na podzim 2022 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Adagio Paris Nation od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 4. listopadu do čtvrtka 10. listopadu s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 29 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy, v aktuální online ceně 22379,- Kč.
  Dovolená Paříž v listopadu 2022 - Listopad ve Francii - Adagio Paris Nation
  Adagio Paris Nation
  ★★★★
   
  • 22 379 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená Francie na podzim 2022 v letovisku Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Charlemagne, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 4. listopad až neděle 6. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 29 dní za aktuální cenu 8400,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Na základě 72 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Charlemagne 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


  Poloha

  Hotel Charlemagne senachází na okraji čtvrti La Defense. Kvalitní 3-hvězdičkový hotel zajišťujehostům snadný a rychlý přístup do centra Paříže, včetně Champs-Elysées,Vítězného oblouku a muzea Louvre.

  Vybavení

  K vybavení hotelupatří snídaňová místnost, parkoviště v blízkosti hotelu, Wi-fi, 24-hodinovárecepce.

  Ubytování

  Hotel má 40 pokojůvčetně rodinného pokoje typu Standard, čtyřlůžkového pokoje a dvoulůžkového pokojetypu standard s oddělenými postelemi, které jsou vybavené telefonem, kabelovouTV. Hosté mohou využít koupelnu se sprchou, fénem, které jsou k dispozici vkaždém pokoji.

  Strava

  Hotelservíruje bufetové snídaně.

  Služby

  Romantická metropole nabřezích Seiny je opravdovou klenotnicí uměleckých a kulturních památek,kolébkou módy a vzdělání. Rozhodně stojí za návštěvu Eiffelova věžs krásným výhledem na celé město, malebná čtvrt Montmartre s chrámemSacré Coeur, Notre–Dame a moderní La Defénse, rovněž i proslulý známýpodnik Moulin Rouge. Zážitkem je zajisté také promenáda slavnou Champs Elyséess četnými obchody a restauracemi k Vítěznému oblouku.

  Dovolená Paříž v listopadu 2022 - Listopad ve Francii - Charlemagne
  CharlemagneDoporučujeme
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • Klimatizace
  • TV
  • Minibar
  • Nonstop recepce
  • Internet zdarma
   
  • 8 400 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (72 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Od CK Invia jsem měla zajištěnou dopravu a ubytování, vše bylo dle mých představ. Doporučuji.

  Dovolená ve Francii na podzim 2022 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Adagio Paris Nation od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 5. listopadu do úterý 8. listopadu s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 30 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové, eurovíkendy levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 14889,- Kč.
  Dovolená Paříž v listopadu 2022 - Adagio Paris Nation
  Adagio Paris Nation
  ★★★★
  • 16 010 Kč
  • 14 889 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v letovisku Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Montreuil, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 17. listopad až neděle 20. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 42 dní za aktuální cenu 13190,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, eurovíkendy levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Dovolená Paříž v listopadu 2022 - Ibis Porte De Montreuil
  Ibis Porte De Montreuil
  ★★★
  • 13 323 Kč
  • 13 190 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Francii na podzim 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 23. listopadu do neděle 27. listopadu s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 48 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 4050,- Kč.


  Dovolená Paříž v listopadu 2022 - Paříž a Versailles
  Paříž a Versailles
  ★★
   
  • 4 050 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v letovisku Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Central Saint Germain, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 24. listopad až pátek 2. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 49 dní za aktuální cenu 25849,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové, eurovíkendy, vhodné pro seniory. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Dovolená Paříž v listopadu 2022 - Central Saint Germain
  Central Saint Germain
  ★★★
   
  • 25 849 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Francii na podzim 2022 v lokalitě Paříž, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Paříž od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 24. listopadu do soboty 26. listopadu s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 49 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, poznávací, adventní levně, v aktuální online ceně 3970,- Kč.


  Adventní Paříž
  Adventní Paříž
  ★★
   
  • 3 970 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 14 nalezených

  Dovolenou Paříž 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: USA listopad, Zanzibar listopad, Albánie listopad nebo například dovolenou Bali listopad? Další možností je třeba Bulharsko listopad.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Paříž nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal