Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka luxusní dovolené ve Francii s All Inclusive. ✅ Pobyty v luxusních All Inclusive hotelech s bazénem a wellness. Ubytování v luxusních soukromých apartmánech ve Francii. Last Minute zájezdy letecky levně. Francie 2019/2020.

1Francie.cz    >    

Luxusní dovolená ve Francii - Francie 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Luxusní dovolená ve Francii podle termínu

Résidence Pierre & Vacances Les Bergers
Dovolená Francie 2019 - Alpe d´Huez v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Pierre & Vacances Les Bergers, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 50 % v aktuální ceně 3379,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Lagrange Prestige Les Hauts De Comborciere
Dovolená Francie 2019 - Les Sybelles v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lagrange Prestige Les Hauts De Comborciere, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1907,- Kč.
 
Lagrange Prestige Les Chalets Du Galibier
Dovolená Francie 2019 - Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lagrange Prestige Les Chalets Du Galibier, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až středa 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1017,- Kč.
 
Lagrange Prestige Les Chalets Du Galibier
Dovolená Francie 2019 - Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lagrange Prestige Les Chalets Du Galibier, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až čtvrtek 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1526,- Kč.
 
Résidence Les Chalets Des Rennes
Dovolená Francie 2019 - Risoul / Vars v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Les Chalets Des Rennes, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až středa 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4590,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Résidence Pierre & Vacances Les Bergers
Dovolená Francie 2019 - Alpe d´Huez v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Pierre & Vacances Les Bergers, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 50 % v aktuální ceně 2968,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Résidence Pierre & Vacances Le Belmont
Dovolená Francie 2019 - Les Arcs (Paradiski) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Pierre & Vacances Le Belmont, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 2312,- Kč.
 
Lagrange Prestige Le Hameau Du Rocher Blanc
Dovolená Francie 2019 - Serre Chevalier v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lagrange Prestige Le Hameau Du Rocher Blanc, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až pátek 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2047,- Kč.
 
Lagrange Prestige Les Hauts De Comborciere
Dovolená Francie 2019 - Les Sybelles v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lagrange Prestige Les Hauts De Comborciere, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až čtvrtek 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 763,- Kč.
 
Lagrange Prestige Les Chalets Du Galibier
Dovolená Francie 2019 - Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lagrange Prestige Les Chalets Du Galibier, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2355,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1132 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal