Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka luxusního ubytování ve Francii. ☀️ Nádherné luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely ve Francii. All Inclusive pobyty s bazénem a wellness. Dovolená v luxusních soukromých apartmánech ve Francii. Last Minute zájezdy letecky levně. Francie 2020 / 2021.

1Francie.cz    >    

Luxusní ubytování ve Francii - Francie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Luxusní ubytování ve Francii podle termínu

Residence Odalys Rochebrune
Dovolená Francie 2020 - Orcieres 1850 v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Odalys Rochebrune, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 34 % v aktuální ceně 4577,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Résidence Odalys Pra Sainte Marie
Dovolená Francie 2020 - Risoul / Vars v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Odalys Pra Sainte Marie, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 17 % v aktuální ceně 5266,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 
Résidence Premium Les Fermes Du Soleil
Dovolená Francie 2020 - Francouzské Alpy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Premium Les Fermes Du Soleil, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 13 % v aktuální ceně 10986,- Kč.
 
Résidence Pierre & Vacances Le Belmont
Dovolená Francie 2020 - Les Arcs (Paradiski) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Pierre & Vacances Le Belmont, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 3589,- Kč.
 
Résidence Pierre & Vacances Les Néreides
Dovolená Francie 2020 - La Plagne (Paradiski) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Résidence Pierre & Vacances Les Néreides, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 4516,- Kč.
 
Lagrange Prestige Le Roc Belle Face
Dovolená Francie 2020 - Les Arcs (Paradiski) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lagrange Prestige Le Roc Belle Face, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až pondělí 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 3956,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Wifi zdarma
 
Lagrange Prestige Le Roc Belle Face
Dovolená Francie 2020 - Les Arcs (Paradiski) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lagrange Prestige Le Roc Belle Face, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až středa 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 7911,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Wifi zdarma
 
Lagrange Prestige Le Roc Belle Face
Dovolená Francie 2020 - Les Arcs (Paradiski) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lagrange Prestige Le Roc Belle Face, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až pátek 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 % v aktuální ceně 11867,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Wifi zdarma
 
Alpenrose
Dovolená Francie 2020 - Alpe d´Huez v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6992,- Kč.
 
Alpenrose
Dovolená Francie 2020 - Alpe d´Huez v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11653,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 747 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal