Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Francie na 10 dní - Francie 2023

Dovolená Francie na 10 dní. Aktuální nabídka dovolené ve Francii na 10 dní - na 9 nocí. Francie 2023.

Francie na 10 dní

Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - koupání a poznání, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 9. červen až neděle 18. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 77 dní za aktuální cenu 14590,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie na 10 dní - Francie 2023
Korsika - koupání a poznání
★★
 • 15 041 Kč
 • 14 590 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Korsika, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Romantická Korsika od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. června do neděle 18. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 77 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 15990,- Kč.


  Francie na 10 dní
  Romantická Korsika
  ★★
   
  • 15 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - výlety a relax u moře, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 9. červen až neděle 18. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 77 dní za aktuální cenu 14590,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie na 10 dní - Francie 2023 - Korsika - výlety a relax u moře
  Korsika - výlety a relax u moře
  ★★
  • 15 041 Kč
  • 14 590 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - koupání a poznání od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 16. června do neděle 25. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 84 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 14990,- Kč.
  Francie na 10 dní - Francie 2023 - Korsika - koupání a poznání
  Korsika - koupání a poznání
  ★★
  • 15 615 Kč
  • 14 990 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - výlety a relax u moře, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 16. červen až neděle 25. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 84 dní za aktuální cenu 16590,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie na 10 dní - Francie 2023 - Korsika - výlety a relax u moře
  Korsika - výlety a relax u moře
  ★★
   
  • 16 590 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Les Prairies De La Mer od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 23. června do neděle 2. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 91 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 15490,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Les Prairies De La Mer je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 41 cestovatelů).
  Francie na 10 dní - Les Prairies De La Mer
  Les Prairies De La Mer
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 15 490 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (41 hodnocení)

  Základní informace

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2023 v letovisku Korsika, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Romantická Korsika, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 25. srpen až neděle 3. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 154 dní za aktuální cenu 15990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


  Francie na 10 dní - Romantická Korsika
  Romantická Korsika
  ★★
   
  • 15 990 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii na podzim 2023 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Les Prairies De La Mer od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 8. září do neděle 17. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 168 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 12490,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Les Prairies De La Mer je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 41 cestovatelů).
  Francie na 10 dní - Les Prairies De La Mer
  Les Prairies De La Mer
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 12 490 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (41 hodnocení)
  Dovolená Francie na podzim 2023 v letovisku Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 8. září až neděle 17. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 168 dní za aktuální cenu 15590,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, trekkingové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie na 10 dní - Korsika
  Korsika
  ★★
   
  • 15 590 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii na podzim 2023 v lokalitě Korsika, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování To Nejhezčí Z Korsiky od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 22. září do neděle 1. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 182 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, cyklistické levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 15025,- Kč.
  To Nejhezčí Z Korsiky
  To Nejhezčí Z Korsiky
  ★★
  • 15 490 Kč
  • 15 025 Kč
 • - 3 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

  Dovolenou Francie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2023, dovolenou Turecko 2023, dovolenou USA 2023/2024 nebo například dovolenou Zanzibar? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Albánie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.