Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Normandie Dovolená 2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Normandie 2023 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Normandie. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Normandie Dovolená 2023

Dovolená Francie na jaře 2023 v letovisku Normandie v ?hvězdičkovém ubytování Cesta do Normandie, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 4. květen až pondělí 8. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 41 dní za aktuální cenu 7790,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Normandie Dovolená 2023
Cesta do Normandie
★★
 
 • 7 790 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Normandie, Paříž, v místě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 1. července do čtvrtka 6. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 99 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 13 %, v aktuální online ceně 11820,- Kč.


Normandie Dovolená 2023
Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr
★★
 • 13 586 Kč
 • 11 820 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2023 v letovisku Normandie v ?hvězdičkovém ubytování Normandie-Bretaň, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 25. červenec až neděle 30. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 123 dní za aktuální cenu 8045,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Normandie Dovolená 2023 - Normandie-Bretaň
  Normandie-Bretaň
  ★★
   
  • 8 045 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Normandie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Normandie - Bretaň od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 8. srpna do neděle 13. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 137 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 9990,- Kč.

  Atributy: průvodce.
  Normandie Dovolená 2023 - Paříž - Normandie - Bretaň
  Paříž - Normandie - Bretaň
  ★★
   
  • 9 990 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2023 v letovisku Normandie, Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 26. srpen až čtvrtek 31. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 155 dní za aktuální cenu 11903,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 13 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


  Normandie Dovolená 2023 - Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr
  Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr
  ★★
  • 13 682 Kč
  • 11 903 Kč
 • - 13 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Dovolenou Normandie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2023, dovolenou Francie 2023, dovolenou Francouzská Polynésie 2023/2024 nebo například dovolenou Chorvatsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Itálie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Normandie nebo sekci dovolená s dětmi.