✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Paříž    >    

Paříž a Versailles pro náročné

Paříž a Versailles pro náročné - Paříž ve Francii 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Paříž a Versailles pro náročné ve Francii v lokalitě Paříž. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v francouzské lokalitě Paříž 2022.

Paříž a Versailles pro náročné

Paříž a Versailles pro náročné
★★
 •  
 •  
  • 4 390 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles pro náročné, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 14. duben až pondělí 18. duben je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 79 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 4390,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž a Versailles pro náročné
  ★★
 •  
 •  
  • 4 390 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles pro náročné od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do neděle 8. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 99 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 4390,- Kč.
  Paříž a Versailles pro náročné
  ★★
 •  
 •  
  • 4 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles pro náročné, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až středa 6. červenec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 158 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 4490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž a Versailles pro náročné
  ★★
 •  
 •  
  • 4 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles pro náročné od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 24. srpna do neděle 28. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 211 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 4490,- Kč.
  Paříž a Versailles pro náročné
  ★★
 •  
 •  
  • 4 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles pro náročné, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 24. září až středa 28. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 242 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 4490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž a Versailles pro náročné
  ★★
 •  
 •  
  • 4 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles pro náročné od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 26. října do neděle 30. října s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 274 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 4490,- Kč.

  Dovolenou Paříž 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Spojené arabské emiráty 2022, dovolenou Srí Lanka 2022, dovolenou Španělsko 2022/2023 nebo například dovolenou Thajsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Paříž nebo sekci dovolená s dětmi.