Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka pobytových zájezdů do Francie za nejlepší ceny online. ☀️ Pobyty s výlety ve Francii. All Inclusive pobytová dovolená ve Francii. Last Minute zájezdy letecky - pobyty levně. Francie 2021 / 2022.

1Francie.cz    >    

Pobyty ve Francii - Francie 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Pobyty ve Francii podle termínu

Plaza Athenee
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pondělí 8. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 63890,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až neděle 7. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 45690,- Kč.
 
Residence Aigle Bleu 3* Vč. Dopravy A Skipasu
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Serre Chevalier v hvězdičkovém ubytování Residence Aigle Bleu 3* Vč. Dopravy A Skipasu, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až neděle 14. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 25690,- Kč.
 
Residence Gentianes 3* Vč. Dopravy A Skipasu
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Puy Saint Vincent v hvězdičkovém ubytování Residence Gentianes 3* Vč. Dopravy A Skipasu, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až neděle 14. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 18990,- Kč.
 
Residence Chanteneige 3* Vč. Dopravy A Skipasu
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Les Menuires v hvězdičkovém ubytování Residence Chanteneige 3* Vč. Dopravy A Skipasu, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až neděle 14. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 25590,- Kč.
 
La Jolie Vague (Bgy400)
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Normandie v 3hvězdičkovém ubytování La Jolie Vague (Bgy400), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 2502,- Kč.
 
Les Flots Bleus
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Normandie v 2hvězdičkovém ubytování Les Flots Bleus, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 2804,- Kč.
 
L'Oliveraie
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Provence v 3hvězdičkovém ubytování L'Oliveraie, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 4423,- Kč.
 
Residence Odalys Le Village De Praroustan
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Francouzské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Residence Odalys Le Village De Praroustan, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 1897,- Kč.
 
La Pinede (Sag170)
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Korsika v 2hvězdičkovém ubytování La Pinede (Sag170), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 1476,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 5482 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal