✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Podzimní dovolená ve Francii - Francie 2022

Aktuální nabídka podzimní dovolené ve Francii mimo hlavní sezónu za nejlepší ceny online. Ubytování ve Francii na podzim s All Inclusive službami. Podzimní prázdniny a Last Minute zájezdy letecky do Francie - pobyty levně. Francie 2022.

Podzimní dovolená ve Francii 2022

Paríž let, Versailles
★★
 • 17 813 Kč
 • 16 210 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paríž let, Versailles, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až neděle 4. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 219 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 16210,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž - Víkendy 5 Dní
  ★★
  • 14 791 Kč
  • 14 199 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy 5 Dní od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. září do pondělí 5. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 219 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 14199,- Kč.
  Alsaská pohádka o víně
  ★★
   
  • 7 590 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Alsaská pohádka o víně, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až pondělí 5. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 219 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 7590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Korsika - Turistika A Moře
  ★★
   
  • 15 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - Turistika A Moře od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. září do neděle 11. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 220 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, trekkingové, v aktuální online ceně 15490,- Kč.
  Provence Lodí, Na Kole I Pěšky
  ★★
   
  • 17 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Provence Lodí, Na Kole I Pěšky, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. září až neděle 11. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 220 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, vodácké, aktuálně v ceně 17490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Résidence Le Clos Des Lavandes
  ★★
  • 4 263 Kč
  • 3 922 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Résidence Le Clos Des Lavandes od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. září do sobota 10. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 3922,- Kč.
  Les Jardins De Phebus
  ★★
  • 9 341 Kč
  • 8 687 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Les Jardins De Phebus, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. září až sobota 10. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 221 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 8687,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Résidence Du Port
  ★★
  • 5 571 Kč
  • 5 292 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Normandie v ?hvězdičkovém ubytování Résidence Du Port od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. září do sobota 10. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 5292,- Kč.
  Villa K-Bro
  ★★
  • 83 156 Kč
  • 78 998 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Villa K-Bro, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. září až sobota 10. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 221 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 78998,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Les Cormorans
  ★★
  • 5 355 Kč
  • 5 194 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Normandie v ?hvězdičkovém ubytování Les Cormorans od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. září do sobota 10. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 5194,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 187 nalezených

  Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kapverdské ostrovy podzimní dovolená, Keňa podzimní dovolená, Kuba podzimní dovolená nebo například dovolenou Kypr podzimní dovolená? Další možností je třeba Maďarsko podzimní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.