✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Francie s polopenzí - Francie 2021

Aktuální nabídka ubytování ve Francii s polopenzí za nejlepší ceny online. Zájezdy do Francie s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená ve Francii letecky levně. Ubytování ve Francii se stravou v ceně. Francie 2021.

Francie s polopenzí 2021

Hôtel Vacances Bleues Les Chalets Du Prariand
★★★
 
 • 14 923 Kč

Detail

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Francouzské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Hôtel Vacances Bleues Les Chalets Du Prariand, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 14923,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Rozmanité Národní Parky Pyrenejí
★★
 
 • 13 990 Kč

Detail

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Pyreneje v ?hvězdičkovém ubytování Rozmanité Národní Parky Pyrenejí od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 20. srpna do neděle 29. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 57 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy sportovní, trekkingové, v aktuální online ceně 13990,- Kč.
Romantická Korsika
★★
 
 • 14 590 Kč

Detail

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Romantická Korsika, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 27. srpen až neděle 5. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 64 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 14590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Korsika - Turistika A Moře
★★
 
 • 15 290 Kč

Detail

Dovolená Francie na podzim 2021 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - Turistika A Moře od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. září do neděle 12. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 71 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, trekkingové, v aktuální online ceně 15290,- Kč.
Španělsko, francouzská Riviéra
★★
 
 • 14 590 Kč

Detail

Dovolená Francie na podzim 2021 v lokalitě Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Španělsko, francouzská Riviéra, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. září až neděle 12. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 71 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 14590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Korsika - Sardinie
★★
 • 28 999 Kč
 • 28 129 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2021 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - Sardinie od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. září do neděle 12. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 73 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 28129,- Kč.
  Korsika
  ★★
   
  • 14 590 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2021 v lokalitě Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. září až neděle 19. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 78 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, trekkingové, aktuálně v ceně 14590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Korsika
  ★★
   
  • 14 290 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2021 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 17. září do neděle 26. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 85 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, trekkingové, v aktuální online ceně 14290,- Kč.

  Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko polopenze, Portugalsko polopenze, Rakousko polopenze nebo například dovolenou Rumunsko polopenze? Další možností je třeba Řecko polopenze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.