Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2022    >    

Francie s polopenzí - Francie 2022/2023

Aktuální nabídka ubytování ve Francii s polopenzí za nejlepší ceny online. Zájezdy do Francie s polopenzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená ve Francii letecky levně. Ubytování ve Francii se stravou v ceně. Francie 2022/2023.

Francie s polopenzí 2022/2023

Dovolená Francie na podzim 2022 v letovisku Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž A Versailles Na Kole, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 25. říjen až neděle 30. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 19 dní za aktuální cenu 6600,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní levně se slevou 16 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie s polopenzí - Francie 2022/2023
Paříž A Versailles Na Kole
★★
 • 7 857 Kč
 • 6 600 Kč
 • - 16 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Korsika, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Romantická Korsika od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 9. června do neděle 18. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 246 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 15990,- Kč.


  Francie s polopenzí 2022/2023
  Romantická Korsika
  ★★
   
  • 15 990 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2023 v letovisku Korsika, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Romantická Korsika, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 25. srpen až neděle 3. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 323 dní za aktuální cenu 15990,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


  Francie s polopenzí - Francie 2022/2023 - Romantická Korsika
  Romantická Korsika
  ★★
   
  • 15 990 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Francii na podzim 2023 v lokalitě Korsika, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Prodloužená Varianta od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 1. září do pondělí 11. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 330 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, trekkingové, v aktuální online ceně 16590,- Kč.


  Francie s polopenzí - Francie 2022/2023 - Prodloužená Varianta
  Prodloužená Varianta
  ★★
   
  • 16 590 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2023 v letovisku Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 8. září až neděle 17. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 337 dní za aktuální cenu 15590,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, trekkingové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie s polopenzí - Francie 2022/2023 - Korsika
  Korsika
  ★★
   
  • 15 590 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kapverdské ostrovy polopenze, Keňa polopenze, Kuba polopenze nebo například dovolenou Kypr polopenze? Další možností je třeba Maďarsko polopenze.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022/2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022/2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022/2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal