✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Francie - Francie 2021 / 2022

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Francie za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená ve Francii. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Francie 2021 / 2022.

Poznávací zájezdy Francie 2021 / 2022

Advent v Paříži a zámek Versailles
★★
 
 • 6 290 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Advent v Paříži a zámek Versailles, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy poznávací, adventní levně, aktuálně v ceně 6290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Adventní Paříž - úvod do poznávání
★★
 
 • 2 790 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Paříž - úvod do poznávání od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. prosince do neděle 5. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 2790,- Kč.
Alsaská zimní pohádka o víně
★★
 
 • 5 990 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Alsaská zimní pohádka o víně, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 11 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 5990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Paříž a Versailles pro náročné
★★
 • 4 113 Kč
 • 3 990 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles pro náročné od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 28. prosince do sobota 1. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 29 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 3990,- Kč.
  Romantická Paříž a Versailles
  ★★
   
  • 3 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Romantická Paříž a Versailles, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 28. prosinec až sobota 1. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 29 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 3990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Silvestr - Paříž a Versailles
  ★★
   
  • 3 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Silvestr - Paříž a Versailles od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 28. prosince do sobota 1. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 29 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 3990,- Kč.
  Tajemství Paříže a Versailles
  ★★
   
  • 3 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Tajemství Paříže a Versailles, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 28. prosinec až sobota 1. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 29 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 3990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž na konec roku - silvestr
  ★★
  • 3 000 Kč
  • 2 790 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž na konec roku - silvestr od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 29. prosince do sobota 1. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 30 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 2790,- Kč.
  Silvestr v Paříži na otočku
  ★★
   
  • 1 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Silvestr v Paříži na otočku, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 30. prosinec až sobota 1. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 31 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 1990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Valentýn v Paříži
  ★★
   
  • 2 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Valentýn v Paříži od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 11. února do pondělí 14. února s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 74 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 2990,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 103 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Omán poznávací zájezdy, Polsko poznávací zájezdy, Portugalsko poznávací zájezdy nebo například dovolenou Rakousko poznávací zájezdy? Další možností je třeba Řecko poznávací zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.