Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2022    >    

Poznávací zájezdy Francie - Francie 2022

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Francie za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená ve Francii. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Francie 2022.

Poznávací zájezdy Francie 2022

Základní informace

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 13. červenec až neděle 17. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 10 dní za aktuální cenu 4550,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Poznávací zájezdy Francie - Francie 2022
Paříž a Versailles
★★
 
 • 4 550 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Provence, Francie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Památky a přírodní parky Provence od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 16. července do neděle 24. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 13 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 13990,- Kč.


Poznávací zájezdy Francie 2022
Památky a přírodní parky Provence
★★
 
 • 13 990 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž plná poznání, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 17. červenec až středa 20. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 14 dní za aktuální cenu 4990,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Poznávací zájezdy Francie - Francie 2022 - Paříž plná poznání
Paříž plná poznání
★★
 
 • 4 990 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Languedoc - Roussillon v ?hvězdičkovém ubytování Gaskoňsko a zelené srdce Francie, kanál du Midi od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 23. července do neděle 31. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 20 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 15990,- Kč.


1. den

Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den

Cesta Francií, zastávka v PARAY LE MONIAL, středověké opatství na Svatojakubské cestě (UNESCO), kouzelnou krajinou kraje Quercy.

3. den

Zeleným srdcem kraje Dordogne, středověké kamenné město SARLAT-LA-CANEDA, město vyhlášených trhů, středověké a renesanční fasády domů a paláců. MARQUEYSSAC - jedinečné francouzské zahrady a turistická procházka v přírodním parku s úžasnými výhledy na meandry řeky Dordogne. Možnost oběda. Údolí řeky Vezére (UNESCO). BEYNAC ET CAZENNAC - vesnice na nedobytné skále s hradem. Variantně koupání v řece. Průjezd oblastí osídlení člověka cromagnonského, replika světoznámé jeskyně s pravěkými malbami Lascaux (UNESCO), pravěké sídliště pod skalními převisy.

4. den

PÉRIGUEUX - stará čtvrť La Cité (kdysi galořímská osada Vesunna), kostel St. Étienne na Svatojakubské cestě, impozantní románská katedrála (UNESCO), trhy města lanýžů. BERGERAC, město d’Artagnana a Cyrana, náměstí Place Pélicier, kostel Saint Jacques založený benediktiny ve 12. stol., muzeum vína s ochutnávkou, historie pěstování tabáku, palác Peyrarède ze 17. st., jedna z nejkrásnějších vesnic Francie – opevněná „bastide“ MONPAZIER se středověkým náměstím.

5. den

CONDOM, město proslavené obchodem s armagnacem, gotická katedrála, staré ulice, ochutnávka likéru armagnacu v letním sídle biskupů s daňčí oborou. Nejmenší opevněná vesnice Francie LARRESSINGLE s hradem, eventualně opatství Flaran. AUCH (UNESCO), staré město na skalnatém výběžku, Tour d’Armagnac, monumentální schodiště k řece s 234 schody, katedrála s úžasně vyřezávanými lavicemi v chóru a vitrážemi ze 16. st., muzeum indiánského umění z předkolumbovské doby v bývalém Couvent des Jacobins. AGEN (UNESCO), město proslulé vynikajícími švestkami, Place Goya, boulevardy, kostel Notre Dame, rekonstruované středověké domy v Rue Voltaire, krajina se švestkovými sady, pozdní návrat na ubytování.

6. den

AUVILLAR, jedna z nejkrásnějších vesnic Francie, Place de Halle s malebnými starými domy, kostel St. Pierre. MOISSAC (UNESCO), skvostné opatství St. Pierre mezi vinicemi, románská křížová chodba a nádherný portál, perly románského sochařského umění. Opevněný MONTAUBAN, Place Nationale s podloubím, Place du Coq. TOULOUSE , pozoruhodné historické centrum, kostely St. Sernin (UNESCO), největší románská bazilika ve Francii, Les Jacobins s vějířovitou klenbou, připomínající pevnost.

7. den

CORDÉS, gotické městečko „na nebi“ v ranním oparu, zachovalé středověké fasády, „červené“ univerzitní město ALBI (UNESCO), unikátní katedrála Ste-Cecile s pozoruhodným oltářem, Toulouse-Lautrecovo muzeum. Přírodní park Horní Languedoc, ubytování v hotelu u Carcassonne , individuálně možnost procházky do centra s pohledy na osvětlené staré město.

8. den

Technická památka KANÁL DU MIDI (UNESCO), La Cité CARCASSONNE návštěva hradu, unikátní katedrála, fakultativně oběd ve stylové restauraci, fakultativně cesta lodí po kanále du Midi, zdymadla a scenérie nábřeží, odjezd večer.

9. den

Návrat do Prahy odpoledne.

Poznávací zájezdy Francie - Francie 2022 - Gaskoňsko a zelené srdce Francie, kanál du Midi
Gaskoňsko a zelené srdce Francie, kanál du Midi
★★
 
 • 15 990 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Normandie v ?hvězdičkovém ubytování Cesta do Normandie, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 25. červenec až pátek 29. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 22 dní za aktuální cenu 6790,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Poznávací zájezdy Francie - Francie 2022 - Cesta do Normandie
Cesta do Normandie
★★
 
 • 6 790 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Normandie v ?hvězdičkovém ubytování Normandie-Bretaň-dvoulůžkové pokoje od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 26. července do neděle 31. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 23 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 7950,- Kč.


Poznávací zájezdy Francie 2022 - Normandie-Bretaň-dvoulůžkové pokoje
Normandie-Bretaň-dvoulůžkové pokoje
★★
 
 • 7 950 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Normandie, Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 28. červenec až úterý 2. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 25 dní za aktuální cenu 10805,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Poznávací zájezdy Francie 2022 - Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr
Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr
★★
 • 11 255 Kč
 • 10 805 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a zámky na Loiře od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 30. července do středy 3. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 14690,- Kč.
  Poznávací zájezdy Francie 2022 - Paříž a zámky na Loiře
  Paříž a zámky na Loiře
  ★★
  • 15 967 Kč
  • 14 690 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Normandie, Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 4. srpen až úterý 9. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 32 dní za aktuální cenu 10805,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, poznávací levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


  Poznávací zájezdy Francie 2022 - Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr
  Normandia a Bretónsko, Rouen, Fécamp, Etretat, Honfleur, Arr
  ★★
  • 11 255 Kč
  • 10 805 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Languedoc - Roussillon v ?hvězdičkovém ubytování Languedoc a Roussillon od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 7. srpna do neděle 14. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 35 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 15490,- Kč.
  Languedoc a Roussillon
  Languedoc a Roussillon
  ★★
   
  • 15 490 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 55 nalezených

  Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kapverdské ostrovy poznávací zájezdy, Keňa poznávací zájezdy, Kuba poznávací zájezdy nebo například dovolenou Kypr poznávací zájezdy? Další možností je třeba Maďarsko poznávací zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal