Ubytování|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Francie - Francie 2021

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Francie za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená ve Francii. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Francie 2021.

Poznávací zájezdy Francie podle termínu

BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní
★★★
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až neděle 23. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 3990,- CZK.
Paříž Mon Amour - letecky
★★★
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Paříž Mon Amour - letecky, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 20. květen až neděle 23. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 11990,- Kč.
Paříž - úvod do poznávání
★★★
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž, v místě Francie v 2.5hvězdičkovém ubytování Paříž - úvod do poznávání, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. květen až neděle 30. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 3020,- CZK.
Paríž - perla na Seine 2021
★★
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paríž - perla na Seine 2021, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až středa 2. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 14 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální online ceně 7844,- Kč.
BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní
★★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 6. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 3990,- CZK.
Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu
★★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Magická Paříž a Versailles a Disneyland k tomu, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 6. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 3790,- Kč.
Paříž a Versailles
★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 6. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně aktuálně ceně 3650,- CZK.
Historická Provence
★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Historická Provence, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až středa 9. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 21 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 8190,- Kč.
Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do D
★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do D, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. červen až neděle 13. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 37 % aktuálně ceně 1999,- CZK.
To nejkrásnější z Nice + AZUROVÉ POBŘEŽÍ (letecky z Prahy)
★★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Nice v 3hvězdičkovém ubytování To nejkrásnější z Nice + AZUROVÉ POBŘEŽÍ (letecky z Prahy), s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. červen až neděle 13. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 26 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 15990,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 176 nalezených

Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko poznávací zájezdy, Portugalsko poznávací zájezdy, Rakousko poznávací zájezdy nebo například dovolenou Rumunsko poznávací zájezdy? Další možností je třeba Řecko poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.