Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Francie za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená ve Francii. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Francie 2020 / 2021.

1Francie.cz    >    

Poznávací zájezdy Francie - Francie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Francie podle termínu

BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování BBB - bus, bed, breakfast - Paříž/5 denní, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 2950,- Kč.
 
Paříž s návštěvou zámku Fontainebleau a zastávkou v Remeši
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Paříž s návštěvou zámku Fontainebleau a zastávkou v Remeši, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1589,- Kč.
 
Paříž se zastávkou ve Versailles a Fontainebleau
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Paříž se zastávkou ve Versailles a Fontainebleau, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1589,- Kč.
 
Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž a m
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž a m, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 1489,- Kč.
 
Disneyland a kousek Paříže k tomu
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2.5hvězdičkovém ubytování Disneyland a kousek Paříže k tomu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 2220,- Kč.
 
Paříž - úvod do poznávání
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2.5hvězdičkovém ubytování Paříž - úvod do poznávání, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 26 %, v aktuální ceně 2220,- Kč.
 
Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Alsasko v 3hvězdičkovém ubytování Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Alsasko v 3hvězdičkovém ubytování Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Alsasko v 3hvězdičkovém ubytování Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do D
Dovolená Francie na podzim 2020 v lokalitě Paříž v 2hvězdičkovém ubytování Do Paříže na Eiffelovku, do mořského světa i za zábavou do D, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až úterý 17. listopad, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy poznávací levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 1999,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 171 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal