✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - prosinec 2021

Dovolená Francie v prosinci 2021. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v prosinci 2021. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v prosinci 2021

Advent v Paříži
 
  • 6 590 Kč

Detail

Dovolená Paříž levně, s neznámým počtem hvězdiček. Advent v Paříži s délkou 5 dní, v termínu 1. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 6590 Kč.
Paříž a zámek Versailles
 
  • 6 590 Kč

Detail

Dovolená Paříž levně, s neznámým počtem hvězdiček. Paříž a zámek Versailles s délkou 5 dní, v termínu 1. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 6590 Kč.
The Peninsula Paris
★★★★★
 
  • 78 157 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Peninsula Paris, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až úterý 7. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 66 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 78157,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
The Peninsula Paris
★★★★★
 
  • 77 893 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Peninsula Paris od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 1. prosince do úterý 7. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 66 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 77893,- Kč.
Vstupenky na PSG - Nice
 
  • 6 990 Kč

Detail

Dovolená Paříž levně, s neznámým počtem hvězdiček. Vstupenky na PSG - Nice s délkou 1 dní, v termínu 1. prosinec 2021 až 1. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 6990 Kč.
Adventní Paříž - úvod do poznávání
★★
 
  • 2 790 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Paříž - úvod do poznávání od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. prosince do neděle 5. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 67 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 2790,- Kč.
Paříž - Prodloužený Víkend
★★
 
  • 14 090 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Prodloužený Víkend, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 14090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Paříž - Víkendy
★★
 
  • 13 190 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. prosince do neděle 5. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 13190,- Kč.
Paříž Exclusive
★★
 
  • 15 690 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Exclusive, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, aktuálně v ceně 15690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Romantický Víkend V Paříži
★★
 
  • 17 290 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Romantický Víkend V Paříži od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. prosince do neděle 5. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 67 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 17290,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 118 nalezených

Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko prosinec, Spojené arabské emiráty prosinec, Srí Lanka prosinec nebo například dovolenou Španělsko prosinec? Další možností je třeba Thajsko prosinec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.