✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - prosinec 2021

Dovolená Francie v prosinci 2021. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v prosinci 2021. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v prosinci 2021

Advent v Paříži
 
  • 6 590 Kč

Detail

Dovolená Paříž levně, s neznámým počtem hvězdiček. Advent v Paříži s délkou 5 dní, v termínu 1. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 6590 Kč.
Paříž a zámek Versailles s ubytováním v centru Paříže
★★
 
  • 6 590 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a zámek Versailles s ubytováním v centru Paříže od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 1. prosince do neděle 5. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 160 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 6590,- Kč.
Paříž - Víkendy
★★
 
  • 12 799 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 161 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 12799,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Paříž Exclusive
★★
 
  • 15 229 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Exclusive od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. prosince do neděle 5. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 161 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální online ceně 15229,- Kč.
Hotel Du Quai de Seine
★★
 
  • 7 890 Kč

Detail

Dovolená Paříž levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Hotel Du Quai de Seine s délkou 3 dní, v termínu 3. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 7890 Kč.
Apartmán Gîte De La Mer (Lézardrieux)
★★★
 
  • 5 477 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Gîte De La Mer (Lézardrieux) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do sobota 11. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 163 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5477,- Kč.
Apartmán Roch Maria (Quiberon)
★★★
 
  • 5 227 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Roch Maria (Quiberon), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 163 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5227,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Holiday House Blue Moustoir
★★★★
 
  • 6 210 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Bretaň v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday House Blue Moustoir od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do sobota 11. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 163 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6210,- Kč.
L'Oliveraie
★★
 
  • 6 025 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Provence v ?hvězdičkovém ubytování L'Oliveraie, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 163 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6025,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
La Machotte (Vsn160)
★★
 
  • 6 360 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování La Machotte (Vsn160) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do sobota 11. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 163 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6360,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 41 nalezených

Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Polsko prosinec, Portugalsko prosinec, Rakousko prosinec nebo například dovolenou Rumunsko prosinec? Další možností je třeba Řecko prosinec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.