✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - prosinec 2022

Dovolená Francie v prosinci 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v prosinci 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v prosinci 2022

Paříž - Víkendy
★★
 • 13 593 Kč
 • 13 049 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. prosinec až neděle 4. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 311 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 13049,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž Od A Po Z
  ★★
  • 6 291 Kč
  • 6 039 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Od A Po Z od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 7. prosince do neděle 11. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 317 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 6039,- Kč.
  Paříž - Víkendy
  ★★
  • 13 593 Kč
  • 13 049 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 8. prosinec až neděle 11. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 318 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 13049,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž Letecky
  ★★
   
  • 15 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Letecky od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 8. prosince do neděle 11. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 318 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 15490,- Kč.
  Alsaská zimní pohádka o víně
  ★★
   
  • 6 590 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Alsaská zimní pohádka o víně, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 9. prosinec až neděle 11. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 319 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 6590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Le Phare
  ★★
   
  • 5 197 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Normandie v ?hvězdičkovém ubytování Le Phare od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 24. prosince do sobota 31. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 334 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5197,- Kč.
  Clos Elisabeth
  ★★
  • 4 638 Kč
  • 4 406 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2023 v lokalitě Normandie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Clos Elisabeth, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. prosinec až sobota 7. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 341 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2022/2023, zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 4406,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Bastion
  ★★
   
  • 7 407 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2023 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Bastion od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. prosince do sobota 7. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 341 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2022/2023, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7407,- Kč.

  Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

  Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kapverdské ostrovy prosinec, Keňa prosinec, Kuba prosinec nebo například dovolenou Kypr prosinec? Další možností je třeba Maďarsko prosinec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.