Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Dovolená ve Francii - prosinec 2023

Dovolená Francie v prosinci 2023. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v prosinci 2023. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v prosinci 2023

Dovolená Francie v zimě 2023 v letovisku Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Litteraire Arthur Rimbaud, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 4. prosinec až čtvrtek 7. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 255 dní za aktuální cenu 14059,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - prosinec 2023
Best Western Litteraire Arthur Rimbaud
★★★★
 
 • 14 059 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2023 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování 5-Dňový Adventný Zájazd Do Paríža od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 13. prosince do neděle 17. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 264 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 5658,- Kč.
Francie v prosinci 2023
5-Dňový Adventný Zájazd Do Paríža
★★
 
 • 5 658 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2023 v letovisku Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Litteraire Arthur Rimbaud, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 14. prosinec až pondělí 18. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 265 dní za aktuální cenu 15509,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - prosinec 2023 - Best Western Litteraire Arthur Rimbaud
Best Western Litteraire Arthur Rimbaud
★★★★
 
 • 15 509 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2023 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Central Saint Germain od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 15. prosince do pondělí 18. prosince s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 266 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 18929,- Kč.
Dovolená ve Francii - prosinec 2023 - Central Saint Germain
Central Saint Germain
★★★
 
 • 18 929 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2023 v letovisku Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Litteraire Arthur Rimbaud, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 21. prosinec až pondělí 25. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 272 dní za aktuální cenu 15309,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - prosinec 2023 - Best Western Litteraire Arthur Rimbaud
Best Western Litteraire Arthur Rimbaud
★★★★
 
 • 15 309 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2023 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Litteraire Arthur Rimbaud od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 21. prosince do neděle 24. prosince s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 272 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 14999,- Kč.
Francie v prosinci 2023 - Best Western Litteraire Arthur Rimbaud
Best Western Litteraire Arthur Rimbaud
★★★★
 
 • 14 999 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2023 v letovisku Paříž, Residhome Paris Rosa Park v 3hvězdičkovém ubytování Residhome Paris Rosa Park, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 22. prosinec až pondělí 25. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 273 dní za aktuální cenu 19429,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.

Atributy: česky hovořící delegát, s delegátem.
Francie v prosinci 2023 - Residhome Paris Rosa Park
Residhome Paris Rosa Park
★★★
 • TV
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Kuchyňský kout
 
 • 19 429 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2023 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Western Litteraire Arthur Rimbaud od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 22. prosince do úterý 26. prosince s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 273 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 17009,- Kč.
Francie v prosinci 2023 - Best Western Litteraire Arthur Rimbaud
Best Western Litteraire Arthur Rimbaud
★★★★
 
 • 17 009 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2023 v letovisku Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Central Saint Germain, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 24. prosinec až středa 27. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s letem za 275 dní za aktuální cenu 14199,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie v prosinci 2023 - Central Saint Germain
Central Saint Germain
★★★
 
 • 14 199 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2023 v lokalitě Paříž, Residhome Paris Rosa Park, v místě Residhome Paris Rosa Park v 3hvězdičkovém ubytování Residhome Paris Rosa Park od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 24. prosince do čtvrtka 28. prosince s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 275 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 18369,- Kč.

Atributy: česky hovořící delegát, s delegátem.
Residhome Paris Rosa Park
Residhome Paris Rosa Park
★★★
 • TV
 • Fitness
 • Bezbariérový přístup
 • Kuchyňský kout
 
 • 18 369 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Dovolenou Francie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: USA prosinec, Zanzibar prosinec, Albánie prosinec nebo například dovolenou Bali prosinec? Další možností je třeba Bulharsko prosinec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.