✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená Provence 2022 - Francie 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Provence 2022 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Provence. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Dovolená Provence 2022

Bezert
★★
 • 13 458 Kč
 • 12 785 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Bezert, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. březen až sobota 2. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 60 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 12785,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Chaud'Abri (Nys170)
  ★★
  • 3 668 Kč
  • 3 485 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Provence v ?hvězdičkovém ubytování Chaud'Abri (Nys170) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. března do sobota 2. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 60 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 3485,- Kč.
  Bezert
  ★★
  • 13 458 Kč
  • 12 785 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Bezert, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až sobota 9. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 67 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 12785,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Bezert
  ★★
  • 13 458 Kč
  • 12 785 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Bezert od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. dubna do sobota 16. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 74 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 12785,- Kč.
  Bezert
  ★★
  • 13 458 Kč
  • 12 785 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Bezert, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. duben až sobota 23. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 81 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 12785,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Francie - Provence (Cykloturistika) - 2022!
  ★★
   
  • 12 500 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Provence v ?hvězdičkovém ubytování Francie - Provence (Cykloturistika) - 2022! od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 17. května do pondělí 23. května s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 112 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, cyklistické levně, v aktuální online ceně 12500,- Kč.
  FRANCIE - PROVENCE A BARVY JARA
  ★★
  • 7 490 Kč
  • 7 041 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v lokalitě Provence v ?hvězdičkovém ubytování FRANCIE - PROVENCE A BARVY JARA, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 18. květen až neděle 22. květen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 113 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, poznávací levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 7041,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Jarní návštěva Provence
  ★★
   
  • 11 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na jaře 2022 v resortu Provence v ?hvězdičkovém ubytování Jarní návštěva Provence od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 31. května do pondělí 6. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 126 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 11990,- Kč.
  Provence Lodí, Na Kole I Pěšky
  ★★
   
  • 16 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v lokalitě Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Provence Lodí, Na Kole I Pěšky, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červen až neděle 19. červen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 136 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, vodácké, aktuálně v ceně 16490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Marguerie (Lbm110)
  ★★
  • 4 514 Kč
  • 4 198 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2022 v resortu Provence v ?hvězdičkovém ubytování Marguerie (Lbm110) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. června do sobota 18. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 137 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 4198,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

  Dovolenou Provence 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2022, dovolenou Turecko 2022, dovolenou Vietnam 2022/2023 nebo například dovolenou Zanzibar 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Albánie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Provence nebo sekci dovolená s dětmi.