Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Provence Dovolená 2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Provence 2023 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Provence. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Provence Dovolená 2023

Základní informace

Dovolená Francie na jaře 2023 v letovisku Provence, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Historická Provence, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 12. duben až neděle 16. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 19 dní za aktuální cenu 8490,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


Provence Dovolená 2023
Historická Provence
★★
 
 • 8 490 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Francii na jaře 2023 v lokalitě Provence v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Les Canissons od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 27. května do soboty 3. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 64 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 1822,- Kč.


Provence Dovolená 2023
Rezidence Les Canissons
★★★
 • 1 980 Kč
 • 1 822 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2023 v letovisku Provence v ?hvězdičkovém ubytování Provence s vůní levandule a koupáním - letecky, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 12. červen až pondělí 19. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 80 dní za aktuální cenu 26990,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Provence Dovolená 2023 - Provence s vůní levandule a koupáním - letecky
  Provence s vůní levandule a koupáním - letecky
  ★★
   
  • 26 990 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii v létě 2023 v lokalitě Provence v ?hvězdičkovém ubytování Provence a Azurové pobřeží od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 20. června do neděle 25. června s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 88 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 7905,- Kč.
  Provence Dovolená 2023 - Provence a Azurové pobřeží
  Provence a Azurové pobřeží
  ★★
   
  • 7 905 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2023 v letovisku Provence, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Provence a francouzský kras, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 1. červenec až sobota 8. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 99 dní za aktuální cenu 11990,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Provence Dovolená 2023 - Provence a francouzský kras
  Provence a francouzský kras
  ★★
   
  • 11 990 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Provence v ?hvězdičkovém ubytování Báječná Provence, Báječná Provence od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 11. července do neděle 16. července s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 109 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 8390,- Kč.
  Provence Dovolená 2023 - Báječná Provence, Báječná Provence
  Báječná Provence, Báječná Provence
  ★★
   
  • 8 390 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2023 v letovisku Provence v ?hvězdičkovém ubytování Krásy Francouzské riviéry, Krásy Francouzské riviéry, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 16. srpen až neděle 20. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 145 dní za aktuální cenu 7290,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Provence Dovolená 2023 - Krásy Francouzské riviéry, Krásy Francouzské riviéry
  Krásy Francouzské riviéry, Krásy Francouzské riviéry
  ★★
   
  • 7 290 Kč

  Detail

  Dovolená ve Francii na podzim 2023 v lokalitě Provence v ?hvězdičkovém ubytování Krásy Francouzské riviéry, Krásy Francouzské riviéry od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 21. září do pondělí 25. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 181 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně, v aktuální online ceně 6990,- Kč.
  Provence Dovolená 2023 - Krásy Francouzské riviéry, Krásy Francouzské riviéry
  Krásy Francouzské riviéry, Krásy Francouzské riviéry
  ★★
   
  • 6 990 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená Francie na podzim 2023 v letovisku Provence, Francie v ?hvězdičkovém ubytování Historická Provence, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 27. září až neděle 1. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 187 dní za aktuální cenu 8490,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.


  Provence Dovolená 2023 - Historická Provence
  Historická Provence
  ★★
   
  • 8 490 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

  Dovolenou Provence 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francouzská Polynésie 2023, dovolenou Chorvatsko 2023, dovolenou Itálie 2023/2024 nebo například dovolenou Jordánsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Provence nebo sekci dovolená s dětmi.