✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Hotely ve Francii s recenzemi - Francie 2021

Nejlépe hodnocené hotely ve Francii. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech ve Francii. All Inclusive dovolená Francie. Francie 2021.

Hotely ve Francii s nejlepšími recenzemi

Rezidence Les Océanides
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 332 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 2hvězdičkovém ubytování Rezidence Les Océanides, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 65 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3332,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Rezidence Les Océanides je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Rezidence Les Océanides
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 652 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Francie na podzim 2021 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 2hvězdičkovém ubytování Rezidence Les Océanides od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. září do sobota 11. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 72 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2652,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Rezidence Les Océanides
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 652 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Francie na podzim 2021 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 2hvězdičkovém ubytování Rezidence Les Océanides, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. září až sobota 18. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 79 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2652,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Rezidence Les Océanides je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Rezidence Les Océanides
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 142 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (9 hodnocení)
Dovolená Francie na podzim 2021 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 2hvězdičkovém ubytování Rezidence Les Océanides od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 86 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2142,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Marina Corsa
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 380 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v 3hvězdičkovém ubytování Marina Corsa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až neděle 4. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Marina Corsa je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Marina Corsa
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 2 714 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Korsika v 3hvězdičkovém ubytování Marina Corsa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. července do neděle 11. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2714,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Charlemagne
★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 10 570 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (72 hodnocení)

Nejnovější recenze: Od CK Invia jsem měla zajištěnou dopravu a ubytování, vše bylo dle mých představ. Doporučuji.

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Charlemagne, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až neděle 11. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 15 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 10570,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Charlemagne je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Belta
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 10 430 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Belta od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 9. července do neděle 11. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 15 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 10430,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Marina Corsa
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 380 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korsika v 3hvězdičkovém ubytování Marina Corsa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 11. červenec až neděle 18. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 17 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3380,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Marina Corsa je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Belta
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 10 250 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Belta od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 16. července do neděle 18. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 22 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 10250,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 134 nalezených

Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko recenze, Rumunsko recenze, Řecko recenze nebo například dovolenou Slovensko recenze? Další možností je třeba Slovinsko recenze.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.