Levandulové pole
Vlajka Francie

Nejlépe hodnocené hotely v letovisku Korsika. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech ve Francii - Korsika. ☀️ All Inclusive dovolená Korsika. Korsika 2021 / 2022.

1Francie.cz    >    
Korsika    >    

Hotely Korsika s recenzemi - Korsika 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Hotely Korsika s nejlepšími recenzemi

Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 111 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 139 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až neděle 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 146 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 195 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4403,- Kč.
 
Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 15. srpen až neděle 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5427,- Kč.
 
Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. srpen až neděle 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2380,- Kč.
 
Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie na podzim 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 19. září až neděle 26. září, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Rezidence Marina Corsa *** Trav
Dovolená Francie na podzim 2021 v lokalitě Korsika v hvězdičkovém ubytování Rezidence Marina Corsa *** Trav, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 26. září až neděle 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1690,- Kč.
 
Résidence Odalys Acqua Linda
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Korsika v 3hvězdičkovém ubytování Résidence Odalys Acqua Linda, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 103 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2649,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 29 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Korsika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal