✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Silvestr ve Francii 2021/2022 - Francie 2021 / 2022

Aktuální nabídka silvestrovských pobytů ve Francii za nejlepší ceny online. Silvestr ve Francii 2021/2022. Silvestrovské pobyty s All Inclusive ubytováním. Dovolená a Last Minute zájezdy do Francie letecky levně. Francie 2021 / 2022.

Ads

Silvestr ve Francii 2021/2022

Odalys Prestige Residence Edenarc
★★★★
 
 • 45 650 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Les Arcs (Paradiski) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Odalys Prestige Residence Edenarc, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 26. prosinec až neděle 2. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 27 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, aktuálně v ceně 45650,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Paříž a Versailles pro náročné
★★
 • 4 113 Kč
 • 3 990 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž a Versailles pro náročné od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 28. prosince do sobota 1. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 29 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 3990,- Kč.
  Paříž A Versailles Od A Do Z
  ★★
   
  • 3 890 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž A Versailles Od A Do Z, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 28. prosinec až sobota 1. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 29 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 3890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Romantická Paříž a Versailles
  ★★
   
  • 3 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Romantická Paříž a Versailles od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 28. prosince do sobota 1. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 29 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 3990,- Kč.
  Silvestr - Paříž a Versailles
  ★★
   
  • 3 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Silvestr - Paříž a Versailles, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 28. prosinec až sobota 1. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 29 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 3990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Tajemství Paříže a Versailles
  ★★
   
  • 3 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Tajemství Paříže a Versailles od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 28. prosince do sobota 1. ledna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 29 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 3990,- Kč.
  Paříž na konec roku - silvestr
  ★★
  • 3 000 Kč
  • 2 790 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž na konec roku - silvestr, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 29. prosinec až sobota 1. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 30 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 2790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž - Víkendy
  ★★
  • 17 396 Kč
  • 14 439 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 30. prosince do neděle 2. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 31 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, silvestr 2021/2022, zájezdy eurovíkendy levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 14439,- Kč.
  Silvestr v Paříži na otočku
  ★★
   
  • 1 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Silvestr v Paříži na otočku, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 30. prosinec až sobota 1. leden je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 31 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní silvestr 2021/2022, zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 1990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Belta
  ★★★
  👍👍👍👍
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Klidná lokalita
  • Klimatizace
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 11 400 Kč

  Detail

  3.7/5 Skvělé (5 hodnocení)
  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Belta od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 31. prosince do neděle 2. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 32 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, silvestr 2021/2022, zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 11400,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 15 nalezených

  Ads

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko Silvestr, Tunisko Silvestr, Turecko Silvestr nebo například dovolenou USA Silvestr? Další možností je třeba Vietnam Silvestr.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.