✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - srpen 2022

Dovolená Francie v srpnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v srpnu 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v srpnu 2022

Paříž Pro Náročné (Autobusem)
★★
 • 8 799 Kč
 • 8 359 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Pro Náročné (Autobusem), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 309 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 5 %, aktuálně v ceně 8359,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž s návštěvou zámku Fontainebleau a zastávkou v Remeši
  ★★
  • 4 300 Kč
  • 3 999 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž s návštěvou zámku Fontainebleau a zastávkou v Remeši od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 3. srpna do neděle 7. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 310 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 3999,- Kč.
  Paříž se zastávkou ve Versailles a Fontainebleau
  ★★
  • 4 300 Kč
  • 3 999 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž se zastávkou ve Versailles a Fontainebleau, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. srpen až neděle 7. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 310 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 3999,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž, mo
  ★★
  • 4 300 Kč
  • 3 999 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Pohádkový zájezd do Paříže a Disneylandu - Eiffelova věž, mo od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 3. srpna do neděle 7. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 310 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 3999,- Kč.
  Na Skok Do Paříže
  ★★
  • 5 499 Kč
  • 5 169 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Na Skok Do Paříže, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. srpen až neděle 7. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 310 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 5169,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  To nejkrásnější z Nice + Grasse + Azurové pobřeží
   
  • 18 490 Kč

  Detail

  Dovolená Azurové pobřeží, s neznámým počtem hvězdiček. To nejkrásnější z Nice + Grasse + Azurové pobřeží s délkou 5 dní, v termínu 3. srpen 2022 až 7. srpen 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 18490 Kč.
  Paříž Mon Amour - letecky
  ★★
   
  • 13 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Mon Amour - letecky, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. srpen až neděle 7. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 311 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 13990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Tajemství Paříže - Letecky
  ★★
   
  • 13 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Tajemství Paříže - Letecky od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 4. srpna do neděle 7. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 311 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 13990,- Kč.
  Les Hameaux De Santa Giulia (Pvc160)
  ★★
  • 40 630 Kč
  • 36 161 Kč
 • - 11 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Les Hameaux De Santa Giulia (Pvc160), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 6. srpen až sobota 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 313 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 11 %, aktuálně v ceně 36161,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Apartmán Le Polo
  ★★
  • 9 530 Kč
  • 8 577 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Normandie, v místě Apartmán Le Polo v 2hvězdičkovém ubytování Apartmán Le Polo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 6. srpna do sobota 13. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 313 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 8577,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 267 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko srpen, Thajsko srpen, Tunisko srpen nebo například dovolenou Turecko srpen? Další možností je třeba USA srpen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.