✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - srpen 2022

Dovolená Francie v srpnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v srpnu 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v srpnu 2022

Burgundsko, Champagne, víno a katedrály
★★
 
 • 10 990 Kč

Detail

Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Burgundsko, Champagne, víno a katedrály, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až neděle 7. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 188 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 10990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Paříž Pro Náročné
★★
 • 8 791 Kč
 • 8 439 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Pro Náročné od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. srpna do pondělí 8. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 189 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 8439,- Kč.
  Korsika s pohodovou nebo horskou turistikou
  ★★
   
  • 44 980 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika s pohodovou nebo horskou turistikou, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. srpen až čtvrtek 11. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 189 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 44980,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Na Skok Do Paříže
  ★★
  • 5 499 Kč
  • 5 279 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Na Skok Do Paříže od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 3. srpna do neděle 7. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 190 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 5279,- Kč.
  Paříž Pro Náročné
  ★★
  • 17 593 Kč
  • 16 889 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Pro Náročné, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 191 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 16889,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž Mon Amour - letecky
  ★★
   
  • 13 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Mon Amour - letecky od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 4. srpna do neděle 7. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 191 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 13990,- Kč.
  Tajemství Paříže - Letecky
  ★★
   
  • 13 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Tajemství Paříže - Letecky, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. srpen až neděle 7. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 191 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 13990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Cap Marine
  ★★
  • 46 773 Kč
  • 42 563 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Cap Marine od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 6. srpna do sobota 13. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 193 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 42563,- Kč.
  La Canopée
  ★★
  • 67 471 Kč
  • 61 399 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra), v místě Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování La Canopée, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 6. srpen až sobota 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 193 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 61399,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Le Belvédère
  ★★
  • 29 767 Kč
  • 27 088 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2022 v resortu Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v ?hvězdičkovém ubytování Le Belvédère od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 6. srpna do sobota 13. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 193 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 27088,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 204 nalezených

  Dovolenou Francie 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kypr srpen, Maďarsko srpen, Madeira srpen nebo například dovolenou Maledivy srpen? Další možností je třeba Malta srpen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.