✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - srpen 2021

Dovolená a Last Minute zájezdy Francie v srpnu 2021. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online.

Last Minute zájezdy do Francie v srpnu 2021

Bretaň - dcera oceánu
★★
 • 12 450 Kč
 • 11 205 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bretaň v ?hvězdičkovém ubytování Bretaň - dcera oceánu, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 9. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 38 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně se slevou 10 %, aktuálně v ceně 11205,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Bretaň
  ★★
   
  • 12 450 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Bretaň v ?hvězdičkovém ubytování Bretaň od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do pondělí 9. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 38 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 12450,- Kč.
  Brighton
  ★★★★
   
  • 25 190 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brighton, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 25190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Holiday Inn Paris Notre Dame
  ★★★★
  • Bar
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klimatizace
  • Lednička
  • Minibar
  • Nonstop recepce
  • TV
   
  • 25 190 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Inn Paris Notre Dame od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do čtvrtek 5. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 25190,- Kč.
  Madame Vacances Les Chalets Du Berger
  ★★★
   
  • 4 826 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Francouzské Alpy v 3hvězdičkovém ubytování Madame Vacances Les Chalets Du Berger, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 15. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4826,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Marina Corsa
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 403 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (21 hodnocení)
  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Korsika v 3hvězdičkovém ubytování Marina Corsa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 38 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4403,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Mercure Lyon Centre Beaux-Arts
  ★★★★
   
  • 25 690 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercure Lyon Centre Beaux-Arts, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 25690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Mgallery Hotel Carlton Lyon By Sofitel
  ★★★★
   
  • 17 890 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mgallery Hotel Carlton Lyon By Sofitel od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do úterý 3. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy eurovíkendy, v aktuální online ceně 17890,- Kč.
  Okko Hotel Lyon Pont Lafayette
  ★★★★
   
  • 16 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Okko Hotel Lyon Pont Lafayette, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 16490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Plaza Athenee
  ★★★★★
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • Lednička
  • Minibar
  • Nonstop recepce
  • TV
   
  • 63 890 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do středa 4. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 38 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální online ceně 63890,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 1070 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rumunsko srpen, Řecko srpen, Slovensko srpen nebo například dovolenou Slovinsko srpen? Další možností je třeba Spojené arabské emiráty srpen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.