Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Dovolená ve Francii - únor 2024

Dovolená Francie v únoru 2024. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v únoru 2024. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v únoru 2024

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Val Thorens v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Koh-I Nor (Val Thorens), v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. únor až neděle 11. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 127 dní za aktuální cenu 20340,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - únor 2024
Koh-I Nor (Val Thorens)
★★★★★
 
 • 20 340 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Résidence L'ours Blanc od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. února do soboty 10. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 128 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 19490,- Kč.
Francie v únoru 2024
Résidence L'ours Blanc
★★★
 
 • 19 490 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Valmeinier / Valloire, Azurové pobřeží, Francie v 3hvězdičkovém ubytování Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. únor až sobota 10. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 128 dní za aktuální cenu 13390,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - únor 2024 - Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier
Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier
★★★
 
 • 13 390 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Vermont od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. února do soboty 10. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 128 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 17840,- Kč.
Dovolená ve Francii - únor 2024 - Le Vermont
Le Vermont
★★★★
 
 • 17 840 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. únor až sobota 10. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 128 dní za aktuální cenu 14250,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Dovolená ve Francii - únor 2024 - Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)
Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)
★★★
 
 • 14 250 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Risoul / Vars v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Pra Sainte Marie od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. února do soboty 10. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 128 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 14270,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Rezidence Pra Sainte Marie je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 24 cestovatelů).
Francie v únoru 2024 - Rezidence Pra Sainte Marie
Rezidence Pra Sainte Marie
★★★
👍👍👍👍👍
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Lednička
 • Fitness
 • Internet zdarma
 • Kuchyňský kout
 
 • 14 270 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Azurové pobřeží (Francouzská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Le Seize, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. únor až pátek 9. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 128 dní za aktuální cenu 5409,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie v únoru 2024 - Le Seize
Le Seize
★★★
 
 • 5 409 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. února do soboty 10. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 128 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 17190,- Kč.
Francie v únoru 2024 - Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or
Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or
★★★★
 
 • 17 190 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Val Thorens v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Koh-I Nor (Val Thorens), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 3. únor až sobota 10. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 128 dní za aktuální cenu 17100,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Francie v únoru 2024 - Koh-I Nor (Val Thorens)
Koh-I Nor (Val Thorens)
★★★★★
 
 • 17 100 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence Les Lumieres Des Neiges od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. února do soboty 10. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 128 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 14480,- Kč.
Residence Les Lumieres Des Neiges
Residence Les Lumieres Des Neiges
★★★
 
 • 14 480 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 57 nalezených

Dovolenou Francie 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mauricius únor, Mexiko únor, Německo únor nebo například dovolenou Omán únor? Další možností je třeba Polsko únor.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.