✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - únor 2022

Dovolená Francie v únoru 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v únoru 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v únoru 2022

Splendid
★★★★
 
 • 16 375 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Splendid, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až pondělí 7. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 186 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16375,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Splendid
★★★★
 
 • 16 375 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Splendid od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. února do úterý 8. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 187 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16375,- Kč.
Splendid
★★★★
 
 • 16 616 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Splendid, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. únor až středa 9. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 188 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16616,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Splendid
★★★★
 
 • 16 375 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Splendid od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 3. února do středa 9. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 188 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16375,- Kč.
Splendid
★★★★
 
 • 16 749 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Nice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Splendid, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 4. únor až čtvrtek 10. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 189 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16749,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Splendid
★★★★
 
 • 16 375 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Nice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Splendid od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 4. února do čtvrtek 10. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 189 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16375,- Kč.
Bastion
★★
 • 5 362 Kč
 • 3 700 Kč
 • - 31 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Bastion, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 190 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, aktuálně v ceně 3700,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paesu Pimpan
  ★★
  • 5 297 Kč
  • 5 244 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Paesu Pimpan od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do sobota 12. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 190 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 5244,- Kč.
  Villa Pia
  ★★
  • 9 112 Kč
  • 9 021 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v lokalitě Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Villa Pia, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až sobota 12. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 190 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 9021,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Apartmán Laetitia
  ★★
   
  • 3 175 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2022 v resortu Normandie, v místě Apartmán Laetitia v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Laetitia od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do sobota 12. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 190 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3175,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 127 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovensko únor, Slovinsko únor, Spojené arabské emiráty únor nebo například dovolenou Srí Lanka únor? Další možností je třeba Španělsko únor.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.