Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii v únoru 2020. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru ve Francii. Francie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor ve Francii.

1Francie.cz    >    

Dovolená ve Francii - únor 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Francie v únoru 2020

Residence Lac Blanc
Dovolená Francie 2020 - Méribel / Mottaret v hvězdičkovém ubytování Residence Lac Blanc, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 35 % v aktuální ceně 4815,- Kč.
 
Residence Odalys Le Village De Praroustan
Dovolená Francie 2020 - Pra Loup / Val d’Allos v 3hvězdičkovém ubytování Residence Odalys Le Village De Praroustan, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 30 % v aktuální ceně 5909,- Kč.
 
Residence Les Gentianes Actisource
Dovolená Francie 2020 - Puy Saint Vincent v 3hvězdičkovém ubytování Residence Les Gentianes Actisource, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % v aktuální ceně 2047,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Residence Odalys Le Village De Praroustan
Dovolená Francie 2020 - Pra Loup / Val d’Allos v 3hvězdičkovém ubytování Residence Odalys Le Village De Praroustan, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 2595,- Kč.
 
Chalet Alpenroc
Dovolená Francie 2020 - Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Chalet Alpenroc, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 19 % v aktuální ceně 17649,- Kč.
 
Madame Vacances Hôtel Ibiza
Dovolená Francie 2020 - Les Deux Alpes v 3hvězdičkovém ubytování Madame Vacances Hôtel Ibiza, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 14 % v aktuální ceně 24009,- Kč.
 
Les Balcons De Bois Méan
Dovolená Francie 2020 - Les Orres v 3hvězdičkovém ubytování Les Balcons De Bois Méan, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 15. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % v aktuální ceně 7697,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Madame Vacances Hôtel Le Christina
Dovolená Francie 2020 - Alpe d´Huez v hvězdičkovém ubytování Madame Vacances Hôtel Le Christina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 24206,- Kč.
 
Residence Les Gentianes Actisource
Dovolená Francie 2020 - Puy Saint Vincent v 3hvězdičkovém ubytování Residence Les Gentianes Actisource, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až pondělí 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 840,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Residence Odalys Le Hameau Du Borsat
Dovolená Francie 2020 - Espace Killy / Tignes v 3hvězdičkovém ubytování Residence Odalys Le Hameau Du Borsat, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až pátek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 1 % v aktuální ceně 5495,- Kč.
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 311 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Francie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal