Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka dovolené ve Francii v únoru 2021. Last Minute zájezdy do Francie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru ve Francii. Francie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor ve Francii.

1Francie.cz    >    

Dovolená ve Francii - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Francie v únoru 2021

Hotel Club Mmv Le Flaine
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Flaine v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Club Mmv Le Flaine, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15013,- Kč.
 
Hôtel Vacances Bleues Belle Plagne
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě La Plagne (Paradiski) v 3hvězdičkovém ubytování Hôtel Vacances Bleues Belle Plagne, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24565,- Kč.
 
Plaza Athenee
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Plaza Athenee, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, v aktuální ceně 63890,- Kč.
 
Pullman Paris Tour Eiffel
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pullman Paris Tour Eiffel, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 28490,- Kč.
 
Résidence Les Fermes De Saint Sorlin
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Les Sybelles v 3hvězdičkovém ubytování Résidence Les Fermes De Saint Sorlin, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4678,- Kč.
 
Shangri-La Paris
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 75490,- Kč.
  • Fitness
  • Bar
 
Sofitel Lyon Bellecour
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sofitel Lyon Bellecour, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 19990,- Kč.
 
Soleil Vacances Parc Hotel Residence
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Serre Chevalier v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Soleil Vacances Parc Hotel Residence, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 26908,- Kč.
 
Soleil Vacances Parc Hotel Residence
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Serre Chevalier v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Soleil Vacances Parc Hotel Residence, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 35406,- Kč.
 
Okko Hotels Lyon Pont Lafayette
Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Okko Hotels Lyon Pont Lafayette, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. únor až čtvrtek 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 12490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 758 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Francie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal