✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Francie v soukromí - Francie 2021

Aktuální nabídka ubytování v soukromí ve Francii za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená ve Francii letecky levně. Francie 2021.

Ubytování ve Francii v soukromí

Villa Les Orangers
★★
 • 5 199 Kč
 • 5 043 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Villa Les Orangers, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, aktuálně v ceně 5043,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Apartmán Le Polo
  ★★
   
  • 6 162 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2021 v resortu Normandie v 2hvězdičkovém ubytování Apartmán Le Polo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do sobota 3. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6162,- Kč.
  Apartmán Les Marendes Des Palombes (Le Barcarès)
  ★★
   
  • 5 255 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Pyreneje v 2hvězdičkovém ubytování Apartmán Les Marendes Des Palombes (Le Barcarès), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5255,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Villa Lina
  ★★
  • 5 006 Kč
  • 4 956 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Normandie, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Villa Lina od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 3. července do sobota 10. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 4956,- Kč.
  Apartmán Le Polo
  ★★
   
  • 7 434 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Normandie v 2hvězdičkovém ubytování Apartmán Le Polo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7434,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Apartmán Gîte De La Mer (Lézardrieux)
  ★★★
   
  • 14 671 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Gîte De La Mer (Lézardrieux) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 10. července do sobota 17. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 16 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 14671,- Kč.
  Apartmán Le Polo
  ★★
   
  • 8 216 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Normandie v 2hvězdičkovém ubytování Apartmán Le Polo, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až sobota 17. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8216,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Apartmán Le Polo
  ★★
   
  • 8 510 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Normandie v 2hvězdičkovém ubytování Apartmán Le Polo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 17. července do sobota 24. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 23 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8510,- Kč.
  Villa Ballandé
  ★★
   
  • 6 302 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Provence v ?hvězdičkovém ubytování Villa Ballandé, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až sobota 24. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 23 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6302,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Apartmán Gîte De La Mer (Lézardrieux)
  ★★★
   
  • 14 671 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v resortu Bretaň v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Gîte De La Mer (Lézardrieux) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 24. července do sobota 31. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 30 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 14671,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 390 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko v soukromí, Spojené arabské emiráty v soukromí, Srí Lanka v soukromí nebo například dovolenou Španělsko v soukromí? Další možností je třeba Thajsko v soukromí.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle kvality: např Francie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.