Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Val Thorens Dovolená 2023/2024

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val Thorens 2023/2024 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Val Thorens. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Val Thorens Dovolená 2023/2024

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Val Thorens v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Koh-I Nor (Val Thorens), v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. únor až neděle 11. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 127 dní za aktuální cenu 20340,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Val Thorens Dovolená 2023/2024
Koh-I Nor (Val Thorens)
★★★★★
 
 • 20 340 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Val Thorens v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Koh-I Nor (Val Thorens) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. února do soboty 10. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 128 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 17100,- Kč.
Val Thorens Dovolená 2023/2024
Koh-I Nor (Val Thorens)
★★★★★
 
 • 17 100 Kč

Detail

Dovolená Francie na jaře 2024 v letovisku Val Thorens v 3.5hvězdičkovém ubytování Le Hameau Des Eaux D´orelle, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 22. březen až neděle 31. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 176 dní za aktuální cenu 900,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Val Thorens Dovolená 2023/2024 - Le Hameau Des Eaux D´orelle
Le Hameau Des Eaux D´orelle
★★★
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Lednička
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 • Kuchyňský kout
 
 • 900 Kč

Detail

Dovolená ve Francii na jaře 2024 v lokalitě Val Thorens v 3.5hvězdičkovém ubytování Le Hameau Des Eaux D´orelle od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 23. března do soboty 30. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 177 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 900,- Kč.
Val Thorens Dovolená 2023/2024 - Le Hameau Des Eaux D´orelle
Le Hameau Des Eaux D´orelle
★★★
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • TV
 • Lednička
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Internet zdarma
 • Kuchyňský kout
 
 • 900 Kč

Detail


Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Dovolenou Val Thorens 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Thajsko 2023, dovolenou Tunisko 2023, dovolenou Turecko 2023/2024 nebo například dovolenou USA 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Vietnam.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Val Thorens nebo sekci dovolená s dětmi.