Ubytování|Dovolená|Last Minute

Dovolená Francie 2023    >    

Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Valmeinier / Valloire 2023/2024 levně. Zájezdy do Francie s garancí nejnižší ceny online. Last Minute Valmeinier / Valloire. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech levně.

Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024

Dovolená Francie v zimě 2023 v letovisku Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Résidence L'ours Blanc, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. prosinec až sobota 9. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 65 dní za aktuální cenu 11890,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024
Résidence L'ours Blanc
★★★
 
  • 11 890 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2023 v lokalitě Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Résidence L'ours Blanc od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 16. prosince do soboty 23. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 79 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 11890,- Kč.
Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024
Résidence L'ours Blanc
★★★
 
  • 11 890 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2023 v letovisku Valmeinier / Valloire, Azurové pobřeží, Francie v 3hvězdičkovém ubytování Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 23. prosinec až sobota 30. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 86 dní za aktuální cenu 19990,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024 - Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier
Odalys Le Grand Panorama 1 À Valmeinier
★★★
 
  • 19 990 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2023 v lokalitě Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Vermont od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 23. prosince do soboty 30. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 86 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 30990,- Kč.
Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024 - Le Vermont
Le Vermont
★★★★
 
  • 30 990 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2023 v letovisku Valmeinier / Valloire v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 23. prosinec až sobota 30. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 86 dní za aktuální cenu 25390,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024 - Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or
Le Hameau Et Chalets De La Valeée D´or
★★★★
 
  • 25 390 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2023 v lokalitě Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Résidence L'ours Blanc od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 23. prosince do soboty 30. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 86 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 27190,- Kč.
Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024 - Résidence L'ours Blanc
Résidence L'ours Blanc
★★★
 
  • 27 190 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2023 v letovisku Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence Les Lumieres Des Neiges, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 23. prosinec až sobota 30. prosinec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 86 dní za aktuální cenu 20260,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024 - Residence Les Lumieres Des Neiges
Residence Les Lumieres Des Neiges
★★★
 
  • 20 260 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2023 v lokalitě Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 23. prosince do soboty 30. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 86 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 22760,- Kč.
Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024 - Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)
Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)
★★★
 
  • 22 760 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2024 v letovisku Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 30. prosinec až sobota 6. leden. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 93 dní za aktuální cenu 24440,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2023/2024, zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Valmeinier / Valloire Dovolená 2023/2024 - Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)
Residence L'ecrin Des Neiges (Valmeinier)
★★★
 
  • 24 440 Kč

Detail

Dovolená ve Francii v zimě 2024 v lokalitě Valmeinier / Valloire v 3hvězdičkovém ubytování Residence Les Lumieres Des Neiges od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 30. prosince do soboty 6. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 93 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Francie. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute silvestr 2023/2024, zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 21890,- Kč.
Residence Les Lumieres Des Neiges
Residence Les Lumieres Des Neiges
★★★
 
  • 21 890 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 89 nalezených

Dovolenou Valmeinier / Valloire 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Keňa 2023, dovolenou Kuba 2023, dovolenou Kypr 2023/2024 nebo například dovolenou Maďarsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Madeira.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2023/2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2023/2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023/2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Valmeinier / Valloire nebo sekci dovolená s dětmi.