Ubytování|Last Minute|Dovolená

Korsika    >    

Vily Korsika - Korsika 2021

Aktuální nabídka pronájmu vil ve Francii v letovisku Korsika za nejlepší ceny online. Soukromé luxusní vily a byty levně. Široká nabídka ubytování ve vilách ve Francii 2021. Korsika 2021.

Vily Korsika podle termínu

Villa Les Orangers
★★
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v 2hvězdičkovém ubytování Villa Les Orangers, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % aktuálně ceně 5043,- CZK.
Villa Marina
★★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Villa Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až sobota 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 7223,- Kč.
Villa Les Orangers
★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v 2hvězdičkovém ubytování Villa Les Orangers, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. červen až sobota 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % aktuálně ceně 4676,- CZK.
Villa Marina
★★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Villa Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. červen až sobota 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 35 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 7223,- Kč.
Villa Marina
★★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Villa Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 4 % aktuálně ceně 7745,- CZK.
Villa Les Orangers
★★
Dovolená Francie v létě 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v 2hvězdičkovém ubytování Villa Les Orangers, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 5043,- Kč.
Villa Marina
★★★
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Villa Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové levně se slevou 5 % aktuálně ceně 8788,- CZK.
Villa Ottavi (Tar140)
★★★★
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Ottavi (Tar140), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. srpen až sobota 28. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 98 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7182,- Kč.
Villa Marina
★★★
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korsika, v místě Francie v 3hvězdičkovém ubytování Villa Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % aktuálně ceně 8267,- CZK.
Villa Pavellone
★★★
Dovolená Francie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Korsika v 3hvězdičkovém ubytování Villa Pavellone, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9643,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 95 nalezených

Dovolenou Korsika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Francii žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maroko vily, Mauricius vily, Německo vily nebo například dovolenou Omán vily? Další možností je třeba Polsko vily.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.