Levandulové pole
Vlajka Francie

Aktuální nabídka zájezdů do Francie autobusem a letecky 2021. ☀️ Levné Last Minute zájezdy do Francie autokarem a letadlem. Francie 2021.

1Francie.cz    >    

Zájezdy do Francie - Francie 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy do Francie podle termínu

Mercure Lyon Centre Beaux Arts Hotel
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercure Lyon Centre Beaux Arts Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až sobota 24. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 21590,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar.
 
Carlton Lyon Mgallery By Sofitel
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Carlton Lyon Mgallery By Sofitel, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 22190,- Kč.
 
Le Metropolitan
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Metropolitan, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až sobota 24. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 20190,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
Shangri-La Paris
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Shangri-La Paris, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 75490,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 500 m.
 
Hotel Ibis Porte De Italie
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Porte De Italie, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11190,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Carlton Lyon Mgallery By Sofitel
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Carlton Lyon Mgallery By Sofitel, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17890,- Kč.
 
Le Metropolitan
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Metropolitan, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až středa 28. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 31090,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
Okko Hotels Lyon Pont Lafayette
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Okko Hotels Lyon Pont Lafayette, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až středa 28. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 16490,- Kč.
 
Sofitel Lyon Bellecour
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Lyon v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sofitel Lyon Bellecour, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 17890,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Lednička, Golf, Fitness, Hotelová restaurace.
 
Timhotel Montmartre
Dovolená Francie na jaře 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Timhotel Montmartre, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14890,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 500 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 916 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Francie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal