✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Zájezdy do Francie - Francie 2021 / 2022

Aktuální nabídka zájezdů do Francie autobusem a letecky 2021 / 2022. Levné Last Minute zájezdy do Francie autokarem a letadlem. Francie 2021 / 2022.

Zájezdy do Francie 2021 / 2022

Advent v Paříži a zámek Versailles
★★
 
 • 6 290 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Advent v Paříži a zámek Versailles, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy poznávací, adventní levně, aktuálně v ceně 6290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
Adventní Paříž - úvod do poznávání
★★
 
 • 2 790 Kč

Detail

Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Adventní Paříž - úvod do poznávání od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. prosince do neděle 5. prosince s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 2790,- Kč.
Paříž - Víkendy
★★
 • 13 241 Kč
 • 10 990 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 17 %, aktuálně v ceně 10990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Paříž Exclusive
  ★★
  • 15 621 Kč
  • 13 590 Kč
 • - 13 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž Exclusive od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. prosince do neděle 12. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy levně se slevou 13 %, v aktuální online ceně 13590,- Kč.
  Paříž - Prodloužený Víkend
  ★★
  • 14 156 Kč
  • 13 590 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Prodloužený Víkend, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 13590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Advent v Alsasku - zimní pohádka nejen o víně a středov
   
  • 5 990 Kč

  Detail

  Dovolená Alsasko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Advent v Alsasku - zimní pohádka nejen o víně a středov s délkou 3 dní, v termínu 10. prosinec 2021 až 12. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd v ceně 5990 Kč.
  Alsaská zimní pohádka o víně
  ★★
   
  • 5 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Alsaská zimní pohádka o víně, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 10. prosinec až neděle 12. prosinec je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 11 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 5990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Ibis Porte De Italie
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 9 942 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (11 hodnocení)
  Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Italie od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do úterý 14. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 9942,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Ibis Porte De Italie
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 9 090 Kč

  Detail

  4.2/5 Fantastické (11 hodnocení)
  Dovolená Francie v zimě 2021 v lokalitě Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Italie, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až úterý 14. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, aktuálně v ceně 9090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii. Recenze ubytovacího zařízení Ibis Porte De Italie je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Ibis Porte De Montreuil
  ★★★
   
  • 10 142 Kč

  Detail

  Dovolená Francie v zimě 2021 v resortu Paříž v 3hvězdičkovém ubytování Ibis Porte De Montreuil od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do úterý 14. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální online ceně 10142,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 380 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko zájezdy, Tunisko zájezdy, Turecko zájezdy nebo například dovolenou USA zájezdy? Další možností je třeba Vietnam zájezdy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.