✈️ Letenky|Ubytování|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Francii - září 2022

Dovolená Francie v září 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Francii v září 2022. Zájezdy Francie za nejvýhodnější ceny online.

Francie v září 2022

Paríž
★★
 • 18 753 Kč
 • 17 253 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paríž, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až neděle 4. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 276 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 17253,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Alsaská pohádka o víně
  ★★
   
  • 7 590 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Alsasko, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Alsaská pohádka o víně od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 1. září do pondělí 5. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 276 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 7590,- Kč.
  Alsaská pohádka o víně
   
  • 7 590 Kč

  Detail

  Dovolená Alsasko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Alsaská pohádka o víně s délkou 5 dní, v termínu 1. září 2022 až 5. září 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd v ceně 7590 Kč.
  Alsasko, pohádka nejen o víně, slavnost trubačů
   
  • 7 590 Kč

  Detail

  Dovolená Alsasko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Alsasko, pohádka nejen o víně, slavnost trubačů s délkou 5 dní, v termínu 1. září 2022 až 5. září 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd v ceně 7590 Kč.
  Paříž - Víkendy
  ★★
   
  • 14 059 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Paříž v ?hvězdičkovém ubytování Paříž - Víkendy, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. září až pondělí 5. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 276 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy eurovíkendy, aktuálně v ceně 14059,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Babí léto v Provence na kole
   
  • 14 990 Kč

  Detail

  Dovolená Provence, s neznámým počtem hvězdiček. Babí léto v Provence na kole s délkou 10 dní, v termínu 2. září 2022 až 11. září 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd v ceně 14990 Kč.
  Korsika - turistika a moře
   
  • 15 490 Kč

  Detail

  Dovolená Korsika, s neznámým počtem hvězdiček. Korsika - turistika a moře s délkou 10 dní, v termínu 2. září 2022 až 11. září 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, podzimní zájezd v ceně 15490 Kč.
  Korsika - Turistika A Moře
  ★★
   
  • 15 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Korsika v ?hvězdičkovém ubytování Korsika - Turistika A Moře od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. září do neděle 11. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 277 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, trekkingové, v aktuální online ceně 15490,- Kč.
  Provence Lodí, Na Kole I Pěšky
  ★★
   
  • 17 490 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v lokalitě Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Provence Lodí, Na Kole I Pěšky, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 2. září až neděle 11. září je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 277 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, vodácké, aktuálně v ceně 17490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Francie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Francii.
  Španělsko, francouzská Riviéra
  ★★
   
  • 14 990 Kč

  Detail

  Dovolená Francie na podzim 2022 v resortu Provence, v místě Francie v ?hvězdičkovém ubytování Španělsko, francouzská Riviéra od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. září do neděle 11. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 277 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Francii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Francie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 14990,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 105 nalezených

  Dovolenou Francie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Francii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Francie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Francie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Francii vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Francii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Francii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko září, Tunisko září, Turecko září nebo například dovolenou USA září? Další možností je třeba Vietnam září.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Francii může být třeba doprava. Na dovolenou do Francie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Francie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Francii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Francii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Francii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Francie nebo sekci dovolená s dětmi.